Wpis z mikrobloga

Witam szanowną ekipę #newworld NEW MIRKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Jak widać w sklepie pojawiła się zakłada do przenoszenia się na inny serwer. Kiedy to będzie? Pewnie sam jeff nie wie, ale to nie zmienia faktu, że musimy ustalić parę rzeczy.

2. Proszę wszystkich, którzy chcą być w nowej kompanii żeby zainstalowali Discorda. Bardzo to ułatwi nam komunikację a przy okazji można sobie podyskutować i poshitpostować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://disco rd. gg /Ku8r3K8g

3. Przypominam o tym, żeby po wejściu na discord przywitać się w dziale tu-sie-witamy i tam podać:
swój nick z wypoku / nick z gry / frakcję / serwer

4. W dziale ankiety znajdziecie ankietę:
4.1 jaką wybierzemy frakcję. Tutaj musimy podejść demokratycznie i przeniesiemy się do tej frakcji, która zdobędzie najwięcej głosów - bez marudzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4.2. będzie łatwiej nam też się komunikować, jeśli wszyscy na disco zmienią nicki na takie jakie mają w grze. Co o tym myślicie?
4.3 Jaki serwer: internaszjonal czy polacki? ( ͡º ͜ʖ͡º)

5. Dla przypomnienia: chcemy się przenieść na nowy serwer i założyć tam Mirkową kompanię.

Wołam zainteresowanych Mireczków:
@lukasz_chalinski: @meres @r4mz3yyy @Machas @wunrz @6poziomprokrastynacji @p0dacci_ @Darash @kazzr @Bestek @Fingolfin @pianko23232 @szyderczy_szczur
@orfan @Vhredny @PiceK24 @chiken @megapogonka @Urro @TheFrancuz @czuczupikczu @Bybc @Kuduatyy @Piotrp7 @keltan @Filipino7 @Zielony_obserwator @Misza_z_Polszy @r4mz3yyy @PIAN--A_A--KTYWNA @Szkalownik @dxm45O @Cammah @meres
acidd - Witam szanowną ekipę #newworld NEW MIRKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Jak widać w sklepie ...

źródło: comment_1634533997t4ipoxRPCE2u81uM3bFWdb.jpg

Pobierz
  • 13
@acidd: Z tego co czytałem to już jest gotowe, tylko mieli wprowadzić po weekendzie, żeby im coś nie wywaliło na weekend :-D

Ja w sumie chętnie, tylko praca robi że mnie casuala. Wiadomo kiedy jakiś nowy serwer ruszy?
Ja w sumie chętnie, tylko praca robi że mnie casuala.


@Xrn: spoko, nie będzie ciśnienia. jedno do kompania a drugie to organizowanie się w grupki :) nie wszystkie misje da się ogarnąć samemu
Wiadomo kiedy jakiś nowy serwer ruszy?


@Xrn: jeszcze nie, ale jak będzie można się przenosić to i tak sobie poczekamy aż się wszyscy poprzenoszą a potem coś zdecydujemy