Wpis z mikrobloga

Jakieś strony oprócz otomoto polecicie do szukania samochodu? Od dwóch tygodni przeglądam ogłoszenia i już mi łeb pęka. Krajowych samochodów jak na lekarstwo; większość ogłoszeń od handlarzy sprowadzających z zachodu.

Może wpadam w paranoję, ale coś się boję „lekko stukniętego” sprowadzonego ze Szwajcarii. Ja wiem, że Helweci to bogole; ale żeby po małej stłuczce wywalać samochód co ma 3K przebiegu? (_ )

Przy okazji, co sądzicie o Fiestach z silnikiem 85KM? Da się tym wyprzedzić, czy jednak lepiej 100KM szukać? Rozglądam się za samochodem głównie do miasta i od czasu do czasu w trasę (raz, dwa razy do roku).
#motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
@kandydat_na_kandydata: stary... jak ja szukałem samochodu to mi rok zajęło zanim znalazłem coś sensownego. XD Szukałem nawet w górnych widełkach tego co chciałem bo myślałem, że będzie w jakimś lepszym stanie. Sprzedający tylko zapomniał zaznaczyć, że żona się #!$%@?ła tym samochodem w sarnę i nawet sierści z grilla do końca nie usunęli XD
  • Odpowiedz
@KeepCalm: najnowsza, mk8

@WarmWeather: No ja mam jedną „upatrzoną” u dealera. Wydawało mi się, że z salonu to można brać w ciemno (stad wyższa cena); ale trafiłem na jakimś forum na wątek gdzie gość opowiadał, że oglądał auto a jak doradził na historiappjazdu.gov.pl to sie okazało ze samochód ma dowód rejestracyjny zatrzymany xD
  • Odpowiedz
  • 1
@kandydat_na_kandydata Po zakupie sprawdź od razu olej w skrzyni. Mamy takie we flocie. Masowo zaczęły padać skrzynie. Auta z przebiegami między 40 a 70k. Okazało się, że jak w skrzyni masz 1,2L oleju to w naszych jest po na przykład 300 ml :) poza tym auto ok. Jak na swój silnik dynamika ok. Wyciszenie jak najbardziej na plus. Jak go ostro pociśniesz to spali te max 7-7,5L w trasie.
  • Odpowiedz