Wpis z mikrobloga

Po wczorajszym telefonie od konsultantki uznałem, że muszę coś wreszcie zrobić w temacie internetu i tv. Pomijam fakt, że babka chciała rozmawiać z Moimi rodzicami, bo na nich była umowa (od 4 lat wszystko zostało przeniesione na Mnie i teraz Ja się tym zajmuje). No, ale według Multimedii jest inaczej. Doskonale wiem, że kończy się umowa i babka z call center będzie chciała zaproponować lepszy internet za jakieś 20-30zł więcej (kiedyś z tym dzwoniła, ale uznałem, że tej rozmowy nie było). Aktualnie mam 120Mb/s i pakiet TV mini box. Są to bardzo stare pakiety i do tej pory przymykałem na to wszystko oczy. Po prostu przedłużałem umowę, bo zastrzeżeń do usług nie miałem. Niestety teraz powiedziałem STOP takiej "świetnej" okazji, bo uważam, że jako klient z ponad 10letnim stażem, nie mam nawet w połowie tego co nowy klient, a płacę więcej tj. 120zł.

1. Składał ktoś z Was wypowiedzenie z Multimedii? Czy wtedy jest szansa wynegocjować jakieś lepsze warunki? czy z automatu zaakceptują rezygnację i nara?

2. Czy trzeba składać dokumenty? czy można to zrobić telefonicznie?

3. Czy mogę po wypowiedzeniu umowy dołączyć do Vectry, albo ktoś inny z rodziny, mieszkający pod tym samym adresem, gdzie świadczone są usługi? Pamiętam, że kiedyś konsultantka powiedziała, że nie mogę przechodzić do konkurencji po upływie 3 miesięcy. No, ale to było kiedyś i w sumie jaka to konkurencja? jak to teraz chyba jedno i to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#multimedia #vectra #internet #lodz
  • 10
Składał ktoś z Was wypowiedzenie z Multimedii?


@Luki9305: możesz złożyć ale chyba musisz 3 lub 1 miesiąc przed końcem, inaczej za nie opłacenie podlicza ci z tysiaka, bo umowę masz na czas nieokreślony i "wieczną promocję" bez niej ceny są bardzo wysokie

ja zawsze przy przedłużeniu marudzę, że drogo i chyba zrezygnuję, zawsze da sie urwać z 10-20%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luki9305: multimedia to Vectra i po malu już brandują rejony gdzie były multimedia.
Piszesz wypowiedzenie i nara, przynajmniej u mnie tak było.
@Luki9305: U mnie tak z UPC zawsze jest. Nie da się, tylko dla nowych. W sumie można to dać ale 50zl drożej. Jak już 3 dni przed dalej mówiłem, ze idę do Polsatu tu nagle ok ok damy to. Raz nie zgodziłem się i zostałem bez umowy to sami mi podnieśli pakiet i cenę. Szybka rozkmina ocb i okazało się, ze to zgodnie z prawem robia. W rasie braku umowy czasowej
Ja to znam tych cwaniaczków. Mogą powiedzieć, że spoko "damy Panu internet i tv po promocyjnej cenie przez pół roku" a potem będą czekać, jak promka się skończy i dowalą konkretnie. Ja w takie coś już nie będę się bawił. Nowi za 300Mb/s, 139kanałów i pół roku Netflixa płacą 80zł. Ja mogę płacić jak do tej pory 120zł, ale niech chociaż coś dadzą z tego co nowi mają, a nie "Zaproponuje Panu
@Luki9305: Przeciez sam dajesz sobie splunac w twarz, o czym to swiadczy? A z umowa nie czytales oczywiscie jaki masz okres wypowiedzenia, jaka jest oplata za wypowiedzenia przed zakonczeniem umowy? Bezmyslnie przedluzales umowe zamiast sprawdzic mozliwosci przejscia na czas nieokreslony po zakonczeniu poprzedniej, mialbys miesieczny okres wypowiedzenia...