Wpis z mikrobloga

Silownie plenerowe, symbol #!$%@? kasy podatnika w tym gownianym kraju.

Dziadek po ustawie Wilczka jako rolnik zaczal produkowac trumny. Za zarobioną kase kupul maszyny, ciagniki postawil budynki gospodarcze chcial sobei kupic pierwsze auto w zyciu. Pozniej nastaly czasy Balcerowicza z podatkami i biurokarscją na wzór zachodu. Dziadek ktory wystawial wczesniej fakture i notowal tylko w zeszyt zamknal biznes bo przestraazyl sie biurokracji.

Terez co druga zlotowka w Polsce przechodzi przez rece urzednika, on decyduje a nie Ty na co 50% twojego wynagrodzenia bedzie wydane.

#gospodarka
#krajzdykt
#chlewobsranygownem
rafal-heros - Silownie plenerowe, symbol #!$%@? kasy podatnika w tym gownianym kraju....

źródło: comment_16344785825MkU4z2mKTGJfQiMFKZrjZ.jpg

Pobierz
  • 63
@tyrytyty: @royalewithcheese
Kalkulacja ekonomiczna XD
No właśnie była, w tabelce promowanie zdrowego stylu życia. Zawsze źle, zawsze.
Orliki źle, tartany źle, siłownie źle.

Powiedz nam tu wszystkim w jaki sposób ty byś wydał pieniądze żeby chociaż jeden dziadek ruszył dupę z domu?

Protip: Możesz też skorzystać ze swojego prawa do informacji i zapytać kto wygrał przetarg, dlaczego akurat wybrali tą formę (wyjdzie pewnie, że mieszkańcy sami na to zagłosowali) i zrobić
@royalewithcheese: dostałem powiadomienie, chociaż wrzuciłem cię na czarną, lol. Masz szczęście

Po 1 to chyba za bardzo ziom się emocjonujesz i po ilości emotek śmiem dac ci radę
Nie zesraj się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Co do tych wyliczeń to nie chce mi się punktować, bo wiem że mam rację. Taka siłownia przy wszystkich innych wydatkach w tabelce sport to kropla w morzu. A to że dla