Wpis z mikrobloga

@Kowixx:
1. Wychowani w takim kodzie kulturowym gdzie niemal cała sprawczość jest po stronie facetów, a kobiety więcej o partnerstwie gadają niż rzeczywiście w duchu tego sloganu działają.
2. Obniżają pewność siebie innych samców, więc pompują swoją względną wartość matrymonialną.
3. W niektórych miejscach np. wsiach, brak auto to uziemienie, a nie posiadają na tyle inteligencji, że cały świat nie składa się tylko z ich perspektywy.
4. Mają za mało umiejętności,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kowixx: to, że #pieklomezczyzn jest spowodwane w dużej mierze samymi mężczyznami, nie jest jakąś wielką tajemnicą. Po prostu wiele osób nie jest po tej poszkodowanej stronie barykady i najzwyczajniej w świecie wyciera sobie buźkę bólem i cierpieniem innych.

Pamiętam dość dobrze czasy szkoły i ten destrukcyjny wyścig szczurów, hierarchie. Ja byłem tym osobnikiem, na którym ci silniejsi podbudowywali sobie ego, pozycję, poparcie (ponad dekada męczarni). Po tym zrobiłem swoje - żyję
a potem "chlip chlip 8:1, dlaczego"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kowixx: no na pewno nie przez to ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślisz jak baba więc nie czaisz czym są męskie problemy. Z pewnością nie delikatne przytyki ze strony innych facetów...
@Kowixx:
1) W tym przypadku problemem jesteś ty, a w zasadzie twój nieuzasadniony, głupi pogląd, że mieszkanie w domu rodzinnym to niesamodzielność nawet jak ktoś robi wszystko sam, a brak samochodu i prawa jazdy to nic takiego.
Znałem ludzi mieszkających samemu, którzy nie potrafili sobie choćby zrobić obiadu i z drugiej strony ogarniętych mieszkających z rodzicami i to nie były pojedyncze przypadki, tylko nagminne.
Brak prawa jazdy zaś uniemożliwia choćby wyjechanie
@Kowixx: Mi się wydaje, że takie podejście, że mężczyźni sami sobie są winni, to jest jakaś specyficzna mentalność wojny plemiennej pomiędzy obozem kobiet a obozem mężczyzn. Ja się na taką mentalność nie godzę, bo po pierwsze - jakie to ma znaczenie czy to mężczyźni czy kobiety gnoją kogoś za brak prawka? Z punktu widzenia gnojonego jest to chyba zupełnie bez znaczenia.

Po drugie, mężczyźni wcale nie mają monopolu na prześladowanie przedstawicieli