Wpis z mikrobloga

@Flypho: ale Ty sobie nie żartujesz, nieironicznie i świadomie jesteś osobą, która ma bardzo głębokie przekonanie, że zabijanie zwierząt dla smaku ich mięsa jest fundamentalnie złym pomysłem i nijak nie byłbyś w stanie przekonać swojego ciała, żeby zabić świnię lub krowę, ale mimo to jesz mięso, więc atakujesz wegan i wegetarian, żeby stłumić swój dysonans poznawczy?
@Flypho: a nie wiem, jak nie atakujesz, to sorry. Twoje "jedyne, czego się wstydzę, to że nie umiem własnoręcznie zabijać" brzmiało bardzo buńczucznie ;]
Powiedz w jakich roślinach, które mogę jeść codziennie będzie odpowiednia ilość Białka. Nadmienię że po roślinach strączkowych mam straszne gazy.


@Czill23: we wszystkich roślinach masz aminokwasy. W niektórych komplet (np. soja, komosa, gryka) w niektórych może czegoś być proporcjonalnie mniej, ale jak nie jesz jednego rodzaju warzyw, to będzie git. Wpisz sobie w google "vegetables essential amino acids", jak potrzebujesz szczegółów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@angelo_sodano: no i ma rację.
Nabiał to zwykły ubój tylko z dodatkowymi krokami. Na dodatek jeszcze odbiera się matce jej dziecko aby można było wydoić od niej więcej mleka.
Czym z etycznego punktu widzenia można nazwać cykliczny proceder sztucznego zapładniania krowy, tylko po to aby po urodzeniu cielaka jej go odebrać i odizolować, a z niej doić mleko aż do zużycia się wymion, po czym gdy już słabo daje mleko po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: agresywny wojtek mówił też że #!$%@?ł od gówniaka najcięższe sterydy ile miał tylko kasy w portfelu i nigdy nie robił badań, nawet gdy już miał poważne problemy to działał tak dalej, więc to go zabiło a nie kurczak i jajka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo:

Tak samo picie kilkalu piw w tygodniu obciąża lekko nerki a jednak ludzie dalej je piją nie?

Robołem ostatnio sobie badania, wszystkie parametry idealne

No to po to się bierze sterydy żeby organizm mielił tony białka w mięśnie
Tak samo picie kilkalu piw w tygodniu obciąża lekko nerki a jednak ludzie dalej je piją nie?


@Towarzysz_Pawulon: no ale kilka piw w tygodniu to nie jest obciążanie nerek non stop przeć 24/7 xD

Robołem ostatnio sobie badania, wszystkie parametry idealne


@Towarzysz_Pawulon: życzę ci w takim razie zdrowia, ja trenuje i nie przekraczam 3 g/kg masy cial