Wpis z mikrobloga

@Mystoo: co sądzimy (my, Jarek_P) to nawet ciężko napisać kulturalnymi słowami. Najtańsze gówna z najtańszych garażowych chińskich wytwórni, z naciąganymi bądź wręcz zmyślonymi parametrami, nawet jeśli celujesz w narzędzia z najniższych półek cenowych, to idź raczej w Parkside albo Einhella, od tego czegoś się trzymaj z daleka.

Nabrałem się na ich szlifierkę stołową, kamienie fi200, silnik o mocy 800W wydawał się odpowiedni. Niestety, okazało się, że 800W to on pobiera przy
@Jarek_P: o tak, szlifierkę od nich mam z elektrozlomu, dziwiłem się że ktoś prawie nowy sprzęt wyrzucił i to "sprawny"
przestałem się dziwić jak próbowałem do czegoś używać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Guwno narzadszej klasy.
U mnie ma zdjęte kamienie i założoną na stałe szczotkę drucianą, do tego się jakoś jeszcze nadaje.
via Android
  • 0
@Bulcrock
@Jarek_P
@dlugi_
@czarny_i_zly
@pan_fenestron
@enepene
@WiesniakzPowolania

Ok, dzięki. Będę ich unikać. Myślałem żeby kupić od nich właśnie odkurzacz. Od siebie mogę tylko dodać, że mam od nich wkretarko-"wiertarkę", jak na cenę 60zł to nie jest aż tak fatalnie, ale do wiercenia w betonie czy metalu nie nadaje się na dłuższą metę, ciężko się tym wierci, ale już jako wkrętarka i do wiercenia w drewnie nawet się nadaje, chociaż nie wiem jak