Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co mogę zrobić zeby pomóc żonie?
Tak bardzo chciala mieć dzieci, a dwie ciąże sie nie udaly i prawdopodobnie trzeciej nie będzie...
Jak jej pomóc? Co ja mogę zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61667fdf820612000adc7f88
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 33
A myśleliście o adopcji?

Nim się komuś postawi adopcję jako po prostu alternatywę dla urodzenia dziecka, naprawdę warto o tym poczytać. Bo to nie jest taka alternatywa jeden do jednego, i dość kluczowe jest wyjście z myślenia, że adopcja jest zamiast rodzenia albo, co jeszcze gorsze, jako rodzaj nagrody pocieszenia. Rodzic adopcyjny musi, poprzez zdobycie naprawdę rzetelnej i urealnionej wiedzy, przede wszystkim o potencjalnych trudnościach (zaburzenia rozwojowe związane z tym, czego dziecko
OP: @surival
byliśmy po pierwszej nieudanej ciąży ale powiedziano Nam, że jesteśmy młodzi i nie wolno się poddawać, że tak się zdarza

@To_ja_moze_pozamiatam
jeśli się żona zdecyduje to tym razem spróbujemy od razu skonsultować sprawę od początku ze specjalistą wysokiej klasy. Nie ukrywam, że ginekolog trochę uśpił naszą czujność. Zamierzam też sprawdzić swoje i żony możliwości w warsaw genomics - widziałem, że można temat kompleksowo sprawdzić. Żałuję, że okazałem się takim