Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dylemat odnośnie słuchawek TWS, rozważam modele różnych producentów, w sumie cenowo rosnących. Do używania raz na jakiś czas, siłownia, do podróży czy domowych czynności. Nie jestem audiofilem, zależy mi na fajnym działaniu z iOS. Używałem airpodsow 1 i zakochałem się szczerze w ficzerach typu detekcja wyjęcia słuchawki z ucha, płynność połączenia z telefonem. Rozważam :
Ankery Liberty Air 2 pro
Jabra 75t
AirPods 2
Beats Studio Buds

Jedynym mankamentem który mnie trochę odrzuca od airpodsow to brak dokanałówek które wg mnie są jedna z najważniejszych cech dobrych słuchawek dla mnie, zwykle earbudsy od Apple mogę nosić maksymalnie 30 minut bo mi uszy odpadają… Może ktoś się wypowie kto ma dane modele za pros and cons??

#sluchawki #airpods #beats #anker #jabra
  • 1
@JoeyCacuzzo: Jabra 75 jak dla mnie najlepsze. Mam problem bo mam naprawdę małe kanały i to są jedyne słuchawki jak do tej pory które siedzą idealnie i nie rozwalają ucha po dłuższym słuchaniu. A i jakość dźwięku jest zajebista. Miałem beats on tour ,zajebiście grały ale ucho to parę razy aż odparzylem. Samsung pro to samo zajebista jakoś dźwięku ale godzinka i ucho bolało. Air podsy też probowalem choć nie miałem