Wpis z mikrobloga

Mój wujek wrócił z emigracji i założył firme. Wypalanie plazmą w metalu/spawanie/grawerowanie koło Wrocławia. Na razie średnio mu idzie a jako że teraz mam sporo czasu to widze że chce żebym mu pomógł. Robił już różne rzeczy, jakieś barierki, paleniska, ławki ale też jakieś uchwyty czy blaszki do przemysłu. I teraz mam pytanie, jako że ja kompletnie się na branży nie znam, skąd i gdzie szukać zleceń na takie coś? Metale.pl, olx, jakieś biznesoferty i facebook obstawione, ale mało co to daje, firmy w okolicy też objeżdżone. Są jakieś portale specjalnie do tego przeznaczone, albo grupy na Iinkedinie? #cnc #plazma #biznes #zlecenie #wroclaw
  • 9
Wypalanie plazmą w metalu/spawanie/grawerowan


@igik1234:

W firmach których pracowałem większość zleceń było na cięcie laserem i jak już mieliśmy dobrego podwykonawce z laserem to nikt nie szukał takiego co ma tylko plazmę.

A do ram maszyn braliśmy firmy które robiły wszytko: cięcie, spawania, frezowanie, wyżarzanie i malowanie.

W budownictwie jest sporo zleceń dla drobnych usług metalowych: balustrady, ramy schodów,...
Szukaj tam gdzie zlecenia budowlanki: Oferteo, Ofera, itp..