Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Cyfranek: miliardowa subskrypcja do oglądania filmów i grania w gry, dokładnie to czego potrzebowałem, nie będę miał nic i będę szczęśliwy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyfranek: dawno się nie interesowałem tematem prime video bo moim zdaniem ta platforma jest zdecydowanie najsłabsza (dla mnie) spośród największych.
Ale dałbym głowę, że samo video kosztowało KILKANAŚCIE złotych miesięcznie?
Jakim cudem Prime, który oprócz tego zawiera jeszcze dostawy i to coś dla graczy (co nie wiem nawet jak działa) może zatem kosztować 4 zł miesięcznie?

Biblioteka w ramach Prime jest jakas mniejsza (może wykupując prime video ma się dostęp do
  • Odpowiedz
@Clear: Niestety nie mam Prime to nie sprawdzę teraz. Zobaczyłem rano i zrobiłem wpis, na testowanie dopiero przyjdzie czas. Ale tak, biblioteka jest jak dla mnie wyraźnie mniejsza. Choć jeśli o mnie chodzi to i tak oglądnąłem więcej na Prime niż np. na HBO Go. Głównie produkcje własne Amazonu lub na ich zlecenie. Akurat u mnie HBO Go jest najsłabsze pod kątem oferty.
  • Odpowiedz
Akurat u mnie HBO Go jest najsłabsze pod kątem oferty.


@Cyfranek: Przecież obiektywnie patrząc to HBO Go jakością swoich produkcji wyciera podłogę całą konkurencją.
Znadź na Netflixie czy Amazonie coś porównywalnego z Kompanią Braci, The Wire czy Czarnobylem.
  • Odpowiedz