Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podobają mi się bardzo szczupłe dziewczyny. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach to powoli temat tabu. W opisie wyraźnie deklaruję preferencję. Okazuje się, że to nie wystarczy. Powod? Jakaś gruba nosi rozmiar S i twierdzi, że jest szczupła, wagi nie podaje, tylko rozmiar ciuchów. Zdarzają się sytuacje, gdy dziewczynie wydaje się, że jest szczupła. Pytam o wzrost - 163, wagę...58, ale twierdzi, że z taką wagą jest szczuplutka. W życiu realnym to samo. Tłuszcz wylewa się z brzucha i ud, a dziewczyna z uporem maniaka twierdzi, że jest szczuplutka. Nie mówiąc o porażającej ilości otyłości wśród kobiet.
Jak to jest, że prawie każda kobieta może wymagać wysokiego wzrostu, a mężczyzną preferujący bardzo szczupłe kobiety jest dyskryminowany...
#zalesie #zwiazki #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616415d6820612000adc4fc6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 34
Jak to jest, że prawie każda kobieta może wymagać wysokiego wzrostu, a mężczyzną preferujący bardzo szczupłe kobiety jest dyskryminowany...


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo mogą. Bo każda ma możliwość znalezienia sobie orbiterów i ruchaczy na zawołanie, w przeciwieństwie do faceta spoza topki. Dysproporcje na rynku matrymonialnym osiągnęły za wysoki poziom.
ZbożowaWybranka: @Wkopanywykopany: Mam identycznie. Kiedys bylem w zwiazku z pulchna dziewczyna (chyba 170 i 75 kg) i bylo ok ale caly zwiazek i ogolnie wszyskto bylo takie rozlazle. Sam sie przez to zapuscilem do potwornych rozmiarow i przestalo mi sie to podobac.

Teraz mam i wole dziewczyny ktore maja BMI w okolicach 20. Moja aktualna rozowa ma na 180cm, 62kg i wyglada zniewalajaco. Sam tez sie wzialem za siebie i
Przy wzroście 163 kobieta ważąca 49,5 kg też ma wagę prawidłową. Czytaj ze zrozumieniem, podobają mi się bardzo szczupłe, a nie lekko spasione.


@AnonimoweMirkoWyznania: xD Ja rozumiem że mogą ci się podobać wychudzone dziewczyny, ale bawi mnie że mówisz o lasce 163cm wzrostu i wadze 58kg per "lekko spasiona" xD Taka waga jest całkowicie normalna i nic się nie wylewa, brzuch jest płaski. Wiem, bo przerabiałam każdą wagę z przedziału 48-70kg.
Nieparzysta Raciczka: @Jadeitowy w zasadzie poprę WygadanąObywatelkę. Parametry, o których piszesz, to nie jest "lekkie spasienie", tylko waga w normie i twoje preferencje tego nie zmienią xD (w drugą stronę, tzn wybrzydzanie ze względu na wzrost ze strony księżniczek czy przegrywów, też tak to działa - ktoś tam może sobie gadać, że 175cm to manlet, ale umówmy się - nie zmienia to faktu, że to wybitnie przeciętny wzrost i co poniektórym