Wpis z mikrobloga

jakbym był top 1 na liście najbogtszych


@imargam_2137: Próbujesz projektować swoje potrzeby na wszystkich dookoła, nie biorąc pod uwagę, że ludzie chcą przeżyć życie w różny sposób. Jakieś twoje zachowania również mogą obrzydzać innych. Takie jest życie.
  • Odpowiedz
@niebieskatrytytka: no i zajebiście tylko co to ma do rzeczy? XD niektórzy mają potrzebę ćpać heroine po kablach i srać pod siebie, mam im bić brawo bo dokonali świadomego wyboru? Tu masz dwóch młodych otyłych chłopaków, nie chce mi się wchodzić na twój profil ale założe sie, że będzie tam sporo ścieku o bodypositive, patriarchacie i fatshamingu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mam im bić brawo bo dokonali świadomego wyboru?


@imargam_2137: Nie musisz, nikt nie twierdzi, że im jest to potrzebne. Ale nie musisz się tak złościć, że ktoś żyje inaczej, nie potrzebna ci też społeczna referencja abyś ty żył według swoich zasad. Więcej pewności co do swoich przekonań.

będzie tam sporo ścieku o bodypositive, patriarchacie i fatshamingu. ( ͡


Urojenia wykopoidalne wiecznie żywe. Czuwaj!
  • Odpowiedz
Chłopaki widocznie mają inne priorytety co dla mnie jest obrzydliwe stąd mój komentarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: A mój stąd, że uznałeś że dużo kasy i wolnego czasu powinno w jakiś sposób wiązać się z dbaniem o siebie. Nie wiem dlaczego połączyłeś akurat te kropki. Prawdopodobnie nie jesteś w topce zarabiających i nie każda Julka marzy o obrobieniu Ci knagi, mimo to pewnie dbasz o formę,
  • Odpowiedz
zawsze mnie zastanawia jak można być takim #!$%@? grubym świnskiem mając tyle kwitu i wolnego czasu


@imargam_2137: Zawsze mnie zastanawia jak to jest być wykopkiem spłycajacym wszystko do pieniędzy i ruchania.
Rezolutny wykopek człowiekowi w depresji powie żeby się uśmiechnął, alkoholkowi żeby nie pił, otyłemu żeby schudnął, a potem dziwi się dlaczego to nie działa, przecież oni wszyscy mają pieniądze, o co może chodzić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMaglev: nie słuchajcie takich wacków to nie będziecie musieli patrzeć na spasione świnie. To już wini lepiej wygląda, bo przynajmniej jest proporcjonalny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMaglev: posłuchajcie chociaż jakiegoś ero i zastanówcie się co za gówno robią te niuskule, każdy co do jednego. Przecież jakby zdjęli autotune to #!$%@? niczym się nie bronią. Zero skilla, #!$%@? teksty, #!$%@? fanbase. Nie mówię już o pisaniu jakichś ósemek i #!$%@? w to pięciu refrenów, pisanie takiego kawałka pewnie zajmuje 15 minut.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: pamiętam jak z bedoesem aka wicked grałem w sampa w 2009/2010
babcię wyzywał że zupa jest za gorąca a potem w kawałkach że kocha babuszkę i go wychowała bo "ojciec miał w #!$%@? gdzie jest jego dzieciak" xD
  • Odpowiedz