Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Niedziela, 10 października 2021. Imieniny: Pauliny, Danieli, Leona. Słońce podniesie się dziś o 07:05. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 56 minut, w zenicie znajdzie się o 12:33 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:01. Ciemna noc zapadnie o 19:18, ale gwiazd można wypatrywać od 18:37.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Hej kochani!
Jak mija nowy dzień? U nas właśnie wjeżdża kawka. Zaczynamy logistyczne przygotowania do urodzin Dziąślaka - jak rozłożyć gości, żeby wszyscy się pomieścili i wychodzi, że chyba i tak będzie trzeba dokupić krzeseł w Ikei ( _) Stół wytrzyma, ale nie wiem jak podloga w salonie i czy nie wpadniemy do sąsiadów sufitem jak wszyscy przyjdą o jednej godzinie.

Przy okazji wizyty w Ikei trzeba dokupić też
shittysupport - Hej kochani!
Jak mija nowy dzień? U nas właśnie wjeżdża kawka. Zaczyn...

źródło: comment_1633844516A9pHuSGMM2KDrfWsfIunHR.jpg

Pobierz

Dzień dobry!
Niedziela, więc rosół nastawiony ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Następnie trzeba się troszeczkę spakować i wieczorem wyruszyć do pracy aby od poniedziałku móc znowu ratować świat, byle do czwartku i weekend (σ ͜ʖσ)
Miłego popołudnia. Nie wiem jak u Was, ale na Żuławach słonecznie
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
@micke: @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @shitty_support @slabehaslo @Wejszlo @omi-omi @wynalazek_one @mobutu2 @Pjotsze @pepek614: @Dioddy @TomTailor100

Dobry wieczór,
Weekend prawie za nami, ale co tam... Przeleciały latka dziąślaka, mała zębuszka odlicza nam czas :) wszystkiego naj dla niej:)

Weekendy mogły by mieć. Jeden dzień więcej, takie wieczorne marzenia :p
@shitty_support z misiakiem uważać trzeba (nasz Kajtek 8 lat temu wybral za przyjaciela ciężkich chwil żółwia i za ch...rę nie ma nigdzie 2 takiego ,dodam że jest już po przejściach :p - chciał mu pomalować lakierem paznokcie niestety się wylał kolor granatowy ,innym razem strasznie się zmoczyl i susząc troszkę przypalił a teraz to ciągle operacje jak tu ratować maskotkę ...
martica - @shitty_support z misiakiem uważać trzeba (nasz Kajtek 8 lat temu wybral za...

źródło: comment_1633898773R3XB4vPh7UD3MJ3K8Gltpc.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@martica: uważaliśmy, ale jest na etapie że wszystko wyrzuca z wózka. Wywaliła w kolejce w supermarkecie ale jak się cofnęłam kilka kroków to już miśka nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Fajowy żółw, ale faktycznie bardzo oryginalny, bo nie widziałam takich nigdzie. A mając trójkę chrześniaków przerabialiśmy mnóstwo maskotek. Niebieski niejedną kończynę przyszywał królikom czy misiom. Aaa, mojej chrześnicy ulubieniec to... zegar w kształcie pszczoły XD

@