Wpis z mikrobloga

Chcę dać na święta niebieskiemu żółwia i kminie już powoli jak się zabrać za terrarium. Najlepiej chyba wystartować od 120 długości? Żółw ma 8 lat, żabuti czarny.
Czy ktoś ma kogoś sprawdzonego kto robi terraria i skóry nie zedrze?
A jeśli sama bym chciała robić to gdzie najlepiej szukać wszystkich sprzętów? Halp :D
#niebieskipasek #terrarystyka#pytanie #gady
  • 3
  • Odpowiedz
@Majka94:
Na giełdach terrarystycznych masz wystawców z samymi terrariami, więc na pewno byłabyś w stanie znaleźć tam kogoś kto robi terraria pod wymiar no i samych terrarystów, którzy doradzą co i jak dla tego żółwia
  • Odpowiedz
@Majka94: Pełno jest grup terrarystycznych na fb, w tym żółwiowe. Jak 8 letni to już kawał gada więc nie wiem czy 120 będzie wystarczające. Ja mam jedną radę- czytać dużo o danym gatunku, jakie terra, jakie oświetlenie i najważniejsze- zanim żółw do Was trafi - sprawdź gdzie macie najbliższego dobrego weta od gadów. Żółwie to wbrew pozorom trudne zwierzaki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KarolKnuropatwa weta od gadów to już mam ogarniętego :) żółw ma 20cm. W lecie będzie miał w ogrodzie swój wybieg zrobiony, coby zaznał trochę wolności :) poczytamy i przygotujemy się, spokojnie :)
  • Odpowiedz