Wpis z mikrobloga

Unboxing IPhone 13 Pro Max

Drodzy koledzy/koleżanki wyżej wstawiłem link z otwarcia paczki z Iphonem 13 Pro Max ( dotarł wczoraj tj. 26.01.2022, 3 dni przed terminem na fakturze )

Dalej nie wiem na jakiej zasadzie ta cena i nikt z kim rozmawiam nie wie ale telefon doszedł gwarancja Apple rok od wczoraj się zgadza , Polska dystrybucja w moim przypadku z Warszawy także z mojej strony mogę tylko polecić.
@bartolini9: Oczywiście wystawiamy pełną fakturę 23% VAT a sprzęty pochodzą z Polskiej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję apple. Już wkrótce możliwe będzie dokupienie ubezpieczenia Artis Tech care+. Na ten moment możliwe jest przedłużenie podstawowej gwarancji do aż 5 lat!
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę https://artis-tech.pl oraz do kontaktu z naszymi doradcami pod nr. tel. 789 182 537
Miłego dnia!
@odin1: #!$%@? jaki to jest wszystko przemyslany scam XDDDD jeden chlop na 15 kontach pisze sam ze soba (ewentualnie zatrudnil pare innych frajerow) ale domyslam sie ze jest to pare osob ze wzgledu na powtarzajacy sie styl pisania
firma widmo, przy pierwszym lepszym donosie na policję sie pewnie zawinie i tyle beda widzieli wlascicieli rocznik 98'
no pomyslcie, kto by wam sprzedal najnowsze modele apple za 500, 1000, 1500 zl taniej
@Viesiu: Dzwoniłem do banku w tej sprawie, chciałem się upewnić czy jak wybiorę opcję z dostawą do 4 miesięcy będę mieć jakieś zabezpieczenie. Wygląda to tak, że jeżeli doszukamy się na koncie dziwnych ruchów możemy to zgłosić w każdej chwili, nawet sprawę sprzed kilku lat :)

Jeżeli chodzi o @Artis-tech to niestety, ale nie jestem przekonany co do ich firmy. Napisałem również do Rzetelnej Firmy czy faktycznie posiadają ich certyfikat, odpisali
Ja się dorzucę do negatywnych opinii (w prawdzie nie z pierwszej ręki) - znajomy ze studiów zamawiał w formie przedsprzedaży i został wyruchany na hajs (nie jestem w prawdzie na 100% pewien czy z tą firmą bo gadaliśmy o tym ze 3 miesiące temu, ale kojarzy mi się ta nazwa, więc na 99% powiedzmy - zwłaszcza biorąc pod uwagę, że firma ewidentnie sama próbuje robić sobie marketing szeptany w turbo nieudolny sposób
@PabloIT: Zgłosił na policję a co dalej to nie wiem, bo nie widziałem się z nim po Nowym Roku w sumie jeszcze.

Gadaliśmy o tym, bo miał trochę pretensje do mnie, że dał się na coś takiego nabrać (mówiłem mu wcześniej o mojej metodzie z car4vip - że kupuje sobie sprzęt, wrzucam w firmę i zdejmuje VAT/dochodowy więc zostaje jakieś 65% ceny, i potem po roku kupuje nowy sprzęt w przedsprzedaży
@lordziok No ok, ale skoro zgłosił na Policję a artis-tech dalej sprzedaje? Podejrzewam, że jeśli to naprawdę wałek to takich zawiadomień na policji powinno być już kilka i coś powinni zrobić. Więc nie wiem.
Uprzedzając na początku, założyłem konto niedawno, bo zacząłem śledzić właśnie ten wątek. Złożyłem zamówienie, miało przyjść do 31.01. Pod koniec stycznia dostałem maila, że zamówienia będą opóźnione o 4-8 dni roboczych. Przy okazji pisali coś o lepszej specyfikacji spóźnionych sprzętów czy też o rabatach, ale jakich, ani słowa (nie mówiąc o tym, że wysłali maila do wielu klientów na raz, przez co widać maile ich wszystkich, często podpisane imieniem i nazwiskiem, co
@dbsjad: Bardzo ciekawe czy przyjdzie ci ten sprzęt. Ogólnie to brakuje opinii jakiejś rzetelnej osoby żeby określić czy to jest scam. Wydaję mi się, że pewnie już sporo osób od nich kupiło i czeka na swój sprzęt. Jeżeli faktycznie scam to za jakieś 2-3 miesiące sklep pewnie zniknie z internetu razem z pieniędzmi.

Opinie na trustpilocie to chyba najbardziej śmierdząca rzecz w tym całym procederze. Fajnie jak takiego zakupu dokonałby większy
Zamówiłem koncem roku - kompa i telefon. Jak dojdzie znać (koniec marca) dam znać. Jak nie dojdzie to też dam znać :D
@lordziok - no to dzwoń do ziomka/pisz na Messenger i się dowiedz co to za firma była - nawet ku przestrodze