Wpis z mikrobloga

Szukam klawiatury mechanicznej do #apple #macbook . Ale nie gamingowa rgb świecąca na każda stronę tylko do #programowanie skromnej podobnej tenj applowej. Niby mogę kupić jakakolwiek i będzie działać, ale widzę ze większość klawiatury maja guzik Fn w miejscu gdzie powinien być option. Da się jakoś przemapowac Fn na inny klawisz?
  • 12
@Faley: Właśnie one maja ten Fn w miejscu gdzie w maku jest option. Da się jakoś to przestawić? Nie wiem czy Fn to klawisz jak każdy inny czy klawiatura go używa i nie wysyła do kompa. Widziałem kiedyś ze klawiszem Fn zmieniali ludzie tryb świecenia diod
@happy3dprints: korzystam z niej na co dzien, często tez korzystając z maca poza biurkiem, czyli z klawiatury w lapku. i powiem szczerze ze mi nigdy ta pozycja Fna nie przeszkadzała, na obu bez problemu trafiam odpowiednio w Optiona (a prawego używam bardzo często, pisząc w naszym rodzimym jęzku).

co do jego funkcji - jak zwyły Fn, ja używam go by korzystać z funkcyjnych. do zmieniania trybu diod jest oddzielny klawisz na