Wpis z mikrobloga

@Lowca90: co do usuwania samego subitu z już zdartego parkietu, opłaca się to robić? mam na myśli koszt usunięcia starego lepiku plus położenie parkietu na podłodze raz jeszcze - to wszystko w stosunku do nowej podłogi.
czy promieniowanie tego można porównać do promieniowania jakie było podczas wypadku w Czarnobylu?


@tak_pozwalem_cie: to nie promieniowanie jak z Czarnobyla. Po prostu śmierdzi albo nie ale i tak jest szkodliwe bo to wdychasz.
co do usuwania samego subitu z już zdartego parkietu, opłaca się to robić? mam na myśli koszt usunięcia starego lepiku plus położenie parkietu na podłodze raz jeszcze - to wszystko w stosunku do nowej podłogi.


@btlone: musisz usunąć subit z parkietu oraz z podłogi. Nie wiem czy to usuniesz z parkietu w ogóle. Natomiast z podłogi niektórym się udaje poprzez szlifowanie jednak najpewniejsze jest skucie wylewki i zrobienie nowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lowca90: Mirku orientujesz się czy jeśli blok jest z 1995 to jest szansa, że jest stosowane coś innego niż subit? Robiliśmy cyklinowanie, ale nikt nam nie powiedział, że to może być niebezpieczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ksiak: Przegapiłem pytanie o rok. Niestety nie wiem - wynajmowane. Natomiast jest to kamienica z murami grubymi na 30-40cm jak bunkier. Musi być solidnie stara.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lowca90: ok dzięki za informacje, spróbujemy jakoś to sprawdzić między parkietem a ścianą pod listwami. Nie kojarzę dziwnych rzeczy jak kładliśmy listwy, ale cholera wie :( Teraz się trochę cykam.