Wpis z mikrobloga

@100mph: To przestań powtarzać takie truizmy bo nie są uniwersalne. Problem np z katastrofa klimatyczna jest problemem systemowym i my jako jednostki nic z nim nie zrobimy Chcoiaz każdy z nas byłby super ekologiczny. To samo tyczy się masowych emigracji.
@norivtoset: @FormalinK: nie prawda, mam słuchać i kierować się ideami ekologii, które mnie dotykają bezpośrednio, a które głoszą celebryci jeżdżący ogromnymi SUVami? sportowcy sportów motorowych latających co tydzień w inne miejsce i spalający hektolitry paliwa? małoletnie aktywistki podróżujące statkami na mazut albo latające samolotami? litości

kiedyś na polibudzie podeszła do mnie i kolegów jakaś aktywistka namawiać na ekologię etc., na wydziale budownictwa zaczęła nam tłumaczyć wyższość łąki nad drogą ekspresową
@100mph: Co jest nieprawda? (Piszemy łącznie)
Katastrofa ekologiczna jest faktem. Największymi producentami gazów cieplarnianych jest przemysł, a nie indywidualni ludzie. Ważne jest żeby ludzie tez dbali o środowisko w swoim otoczeniu np. przez Ograniczenie jedzenia mięsa. To ze jakiś celebryta jest hipokryta nie ma znaczenia. Fajnie by było żeby żył wg tego co postuluje, ale samo zwkiesanie świadomości problemów SYSTEMOWYCH jest tez ważne.
Rozumiesz. Są proboemy systemowe na które ty jako