Wpis z mikrobloga

@berecik: namów go na sprzedaż bo wnuki to sprzedadzą za 50zł


@Kryptonim_Janusz: ty się smiejesz...
kilka tygodni temu na oliksie ktoś wystawił, uwaga, pamięć po jakims dziadku/wujku swoim. serio.
tzn, jego pamiętniki(z AK), medale, mundury, i pełno róznych wartościowych historycznie rzeczy. i o ile pamietam, też w grę wchodziło zekranizowanie tego,albo opisanie.
była cena 5000, zwróciłem uwage, bo jak wiadomo oliks pokazuje, jak ktos obniża cenę.
i było z 5000,
masakra. Ale ja szanuję takich ludzi. Niestety juz powoli wymarły gatunek


@greenballz: piona!
zawsze w kontrze do takich wartościowych ludzi(którzy w samotności sobie choć takie coś na starośc robia), stawiam sobie we łbie(sam nie wiem po co sie tak zadręczam) #!$%@? patusów sebiksów, którzy nafurani skopali by takiego dziadka, te szachy #!$%@? połamali, i poszli dalej chlać nad rzeke.
ten swiat jest mega #!$%@?...
Serio pokaże mu. Chcę wydrukować komentarze doceniające pracę i pokazać ile ludzi "polubiło" jego szachy


@berecik: to jest piękna rzecz, i piękny człowiek. pozdrów go mocno od wyklopków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dos_badass:

ty się smiejesz...


ja się nie śmieję tylko wiem że jak odda to wnuczkom to się o to pokłócą i sprzedadzą jako bezwartościową rzecz ¯\_(ツ)_/¯

wartościowych ludzi(którzy w samotności sobie choć takie coś na starośc robia)


nie dorabiaj do tego swojej wizji, że takie rękodzieła wymagają bycia starym i samotnym