Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Alpinus Ornak 30L? Miałem kiedyś Zonde 30l od Alpinusa, była świetna, zastanawiam się trochę nad tą siatką, nie zniszczy to się zaraz, wygodne to to? Ogólnie to plecak na codzień, do szkoły itp. Myślę jeszcze nad Osprey Apogee albo Jack Wolfskin Moab Jam 30l, ale to już droższe propozycje. Coś poradzicie?

#outdoor #alpinus #plecak #turystyka
  • 7
@pilot1123: o to to, wygląda ten plecak podobnie do mojego, ale jakby z dodatkowymi kieszeniami, tylko ciężki powiedzieć czy powiększyli tą jakby drugą główną... w moim była malutka, a potrzebuję dwóch lub jakiejś dodatkowej przegródki. Miałbyś jakieś inne propozycje może?

edit: a no i generalnie, gdyby nie ta siatka to bym zaryzykował - nie wiem czy słusznie, ale jakoś nie mam zaufania do tych siatkowych...
@pilot1123: tak jak w poście głównym - na codzień, ale ten stary alpinus mnie rozpieścił jeśli chodzi o wygodę, więc nie chce takiego w stylu "najacze" tylko coś z outdoorowych marek, czasem zdarzy się że jeżdzę z nim na rowerze, więc fajnie jakby się trzymał lepiej (mostek itd) generalnie muszę pomieścić w jednej przegródce buty, w drugiej oddzielnej strój, kurtkę, jakiś zeszyt i długopisy, coś do 30l, ale nie jakiś karykaturalny
@noode: nie, nie kupiłem. Miałem stary plecak od alpinusa - zondę, z tego co wyczaiłem one niewiele się różnią w środku, a dla mnie był za mały po prostu. Co do tego poprzedniego plecaka Alpinusa to wytrzymał bardzo długo, mega wygodny był, jakie są te nowe - niestety nie wiem.