Wpis z mikrobloga

@caramilla: A brać może przecież kogo chce - jej niezbywalne prawo, ale tu nie o to chodzi. Patrząc z perspektywy czasu, te zapewnienia: "nikogo nie skreślam", "moje serce jest dla każdego otwarte" są lekko śmieszne jeżeli wybiera się kandydata tak kompletnie stereotypowego czyli chada 195+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Człowiek jest wzrokowcem i trzeba to zaakceptować, ja sam się okazałem hipokrytą, bo na lewo i prawo pitoliłem
@Korowiov: Do niej przyjechali sami podobni, w sumie to te chłopy wyglądały jakby zeszły z jednej taśmy produkcyjnej. Jeden Bartosz się wyróżniał, jak dla mnie na korzyść. No ale odpadł. Pozostali są tak podobni, że chyba nie będę ich rozróżniać po imieniu do końca programu. Wychodzi na to, że to jej typ po prostu. Czyli mając 600 ofert, wybrała po swojemu, nie wyszła poza schemat. W sumie po co miałaby to
@ktoma1: ale kobiety w ocenianiu mężczyzn nie ograniczają się do Polaków, my nie mówimy "chad jak na Polskę, bo 80 proc jest gorszych", tylko albo jesteś chad albo nie. Dla mnie chadem doskonałym jest Jason Mamoa, ci chłopcy nie mają do niego podejścia. Tyle, że ja bym się z chadem nawet nie chciała związać, w sumie dziwię się, że myślicie, że to cel każdej kobiety.
@caramilla: Nie ograniczają się przez internet i portale. Jak kiedyś dziewczyna czy chłop żyli na wsi albo w miasteczku to nie mieli takich porównań i wszystko było prostsze. Hipergamia tu wychodzi niestety. Chociaż nie zwalam na to swojego przegrywu bo wiem, że jestem obiektywnie #!$%@?. Nie mniej pomijając mnie kompletnie to i tak znam samotnych chłopaków którzy nie są tak #!$%@? jak ja, a i tak mają problemy mimo że są
@ktoma1: chłopcy od Kamili są ok, ale chad to coś więcej niż brak łysiny i wysoki wzrost. Dla mnie chad to taka chodząca męskość, ociekanie testosteronem, pewność siebie. A ci trzej to takie raczej pieski starające się o pannę.
Nie wiem natomiast, po co sobie dowalasz pisząc, że jestes obiektywnie #!$%@?. Jeśli już, to subiektywnie, choć też niepotrzebnie. Czemu wy sobie robicie takie rzeczy?
@caramilla: Nie wiem nie oglądam programu. Oceniam po prostu po tym co widzę, a widzę mężczyzn którzy są jak najbardziej męscy i są wysoko ponadprzeciętną. Oczywiście możemy porównywać do jakiś nadludzi jak wymieniony Jason Maoma który zalicza się, do promila najlepszych facetów na świecie ale ja mówiąc chad mam namyśli górne 20 procent, a ci panowie zdecydowanie w nie trafiają.

"Nie wiem natomiast, po co sobie dowalasz pisząc, że jestes obiektywnie
@ktoma1: No właśnie chodzi o mylne pojęcie - dla ciebie chad to górna półka facetów, dla mnie ktoś więcej, niż przystojny gość. Ja tam na żywo żadnych chadów nie znam i nie tęsknię, ale mogłabym wskazać ze dwóch czy trzech w polskim celebryctwie. Po prostu dla każdego to znaczy co innego. W ogóle to jakieś dziwne nowe słowo jest, nawet nie wiedziałam, że to z anime zaczerpnięte, wiem dzięki @Korowiov XD
@ktoma1: W zasadzie nigdy nie lubiłem (pseudo)motywacyjnego #!$%@?, ale to nie średniowiecze, że 3/4 życia za tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz 22 lata i od cholery czasu i możliwości pracy nad sobą i eliminacji/zmniejszenia problemów, które opisujesz, przede wszystkim nie daj sobie wmówić, że jak nie masz ryja Brada Pitta to już koniec, miałem na studiach kumpla - nazwijmy go Lesio dla potrzeb tego posta (