Wpis z mikrobloga

Prawacy z wykopka, w tym fanboje Konfederacji, kolejny raz pokazują że są pożytecznymi idiotami dla PiSu.

Rząd tworzy propagandę o jakiś zdjęciach z telefonu #!$%@? wie kogo które mają sugerować że uchodźcy to właściwie terroryści pedo-zoofile z kontaktami prosto do liderów grup terrorystycznych, w dodatku w celach propagandowych wciskają obrzydliwe zdjęcia w wiadomościach. Prawaki klaszczą i bezkrytycznie łykają propagande, mają pretensje do osób które chcą wpuścić uchodźców.

Jacyś reporterzy jadą na granice pokazać że tam stoją rodziny z dziećmi a nie jacyś 3 metrowi supermutanci z Fallouta którzy z AK w ręce i pasem Szahida są gotowi na aneksję Podlasia w 24 godziny, przy czym rozdają słodycze dla dzieci. Pożyteczni idioci łykają propagande pro-pisowskich mediów która sugeruję że dziennikarze wabią cukierkami dzieci do lepszych zdjęć? Jakich lepszych zdjęć? w celach propagandowych smutne i znudzone dzieci wyglądały by lepiej na granicy niż rozbudzone dzieci ze słodyczami w ręku. Ale co ja tam wiem.

Prawaki poprostu marzą o tym że tylko PiS i ich pachołki mogli relacjonować zdarzenia na granicy.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka
  • 13
@Shmoikel: po pierwsze, debilny argument bo przez granicę przecież by nie przeszli nawet jakbym chciał ich zaprosić. Po drugie, wciąż debilny argument, bo tak można argumentować wszystko. "Powinniśmy zwiększyć wydatki na nauczanie w Polsce", "Sam sobie zwiększ wydatki na naukę własnego dzieciaka na własny koszt" widzisz trochę głupio to brzmi. Dlatego żyjemy w państwach że czasem podejmujemy pewne decyzję jako wspólnota.

Po trzecie nie o tym jest mój wpis, mówię o
Jacyś reporterzy jadą na granice pokazać że tam stoją rodziny z dziećmi


Uwielbiam ten argument: RODZINA Z DZIEĆMI XDDD
Co mnie obchodzi, że mają gówniaki? To taki argument typu madki polki, co płaci w sklepie uśmiechem bombelka.
-Dzień dobry poproszę paszport
-Nie mam, ale patrz na to DZIECKO
-A przepraszam, oczywiście możecie wchodzić, na prawo czeka już bus do Niemiec
XDDDD
@McWozniak:
@pat1ryk: widzę też masz problemy z podstawowym zrozumieniem, już tłumaczyłem w komentarzu że mój wpis to nie krytyka osób którzy nie chcą wpuścić uchodźców tylko pożytecznych idiotów którzy łykneli propagandę rządową bezkrytycznie a innych reporterów, którzy chcą pokazać inny kąt sytuacji próbują upodlić. Czy dla ciebie można relacjonować tylko zdjęcia z telefonów uchodźców gdzie znajdują się ochydne zdjęcia i kontakty do Bin Ladena a nie można relacjonować że wsrod uchodźców pod
@McWozniak: Pożyteczni idioci piszą o biednych dzieciach i złych strażnikach granicznych, powielając w ten sposób rosyjską propagandę. To że rząd odstawia jakieś szopki z telefonami w żaden sposób nie usprawiedliwia 5 kolumny Putina w Polsce, która chce wpuszczać nielegalnych migrantów łamiąc prawo polskie i unijne.
@McWozniak: Czyli jak to ty nazywasz oponentów pożytecznymi idiotami to jest spoko, jak ktoś zrobi to samo w drugą stronę to hur dur xD
Różnica między jedną stroną a drugą jest taka, że pisowcy bredzący o jakiś nagraniach z krową robią tylko z siebie idiotów. Za to opozycyjni dziennikarze i reszta pajacy pokazujących biednych migrantów których trzeba wpuścić szkodą naszej racji stanu i wzmacniają antypolska propagandę Putina i Łukaszenki.
@pat1ryk: nie nazywam oponentów pożytecznymi idiotami za to że są oponentami czy mają odmienne zdanie, co powtarzam już 3 raz, zdradzę ci sekret, nie mieszkam w Polsce i nie mam zamiaru mówić tobie czy masz czy nie masz przyjmować uchodźców do Polski. W żadnym momencie nie powiedziałem że ty jesteś pożytecznym idiotą bo chcesz żeby granice były respektowane czy martwisz się że wśród osób które wejdą do kraju znajdą się niepożądane
@Shmoikel:
A na zachód z Polsk to kto wyjechał? Sami inżynierowie lekarze prawnicy? :D:D:D
Raczej budowlańcy, ludzie w podstawowym albo średnim wyksztalceniem którzy siedzą w szeroko pojętych pracach fizycznych, często wykonując prace których Anglik czy Niemiec nie chce się chwycić.
pooglądaj sobie na youtube dokumenty o koczowiskach bezdomnych Polaków w Berlinie albo UK.

@pat1ryk:

Co mnie obchodzi, że mają gówniaki? To taki argument typu madki polki, co płaci w sklepie
@McWozniak: prawactwo - a zostało to wielokrotnie udowodnione - bezrefleksyjnie łyknie każdego, nawet najbardziej oczywistego fejka, byleby potwierdzał ich #!$%@? światopogląd. Uchodźcy to dla tych cymbałów zło wcielone, tak więc będą z pianą na pysku kopać i powielać prorządową narrację, przy okazji zawodząc coś o neuropisie.