Wpis z mikrobloga

Ehh chłop musiał iść rano do sklepu 250 Metrów bo mama coś chciała. mini spierdotrip był ale nie fajny bo spotkałem swojego oprawcę na światłach (to ten sam typ co mnie znalazł na fb) i się normikowi powodzi ma #plodnajulka była razem z nim w aucie. Ja byłem na chodniku od strony drzwi pasażera. czekając na zielone na pasach. I odrazu mnie rozpoznał… to się obydwoje zaczęli śmiać w moim kierunku a mi serce biło jak szalone. Uchyliła szybę i mi mówi ta Julka ze jakby ona miała taka brzydka mordę i Krzywe zęby. To by magika zrobiła. A ten #!$%@? się bezszczelnie śmiał. I on mówi że dobrze ze już takiego frajera nie będzie widział bo się niedługo wyprowadza. (nwm czy mu wierzyć może kłamał) i jeszcze dopowiedział ze dobrze ze prawka nie mam bo bym zabił kogoś i ze jeździć nie umiem. (Już miałem łzy w oczach) to ta Julka jeszcze powiedziała śmiechem ojej jaki biedaczek jeszcze się rozpłacze… cały się trzasłem i nie wytrzymałem i przebiegłem na druga stronę ulicy to ci jeszcze zaczęli się śmiać i trąbić na mnie. (,) Frajer jeden… powodzi mu się Audi S4 B8 kupił za 60-80 K coś takiego. A ja nawet prawka nie mam. () i początek dnia i humor już #!$%@? #!$%@?. Idę wziasc prysznic to mnie zrelaksuje () #przegryw
Pobierz M.....2 - Ehh chłop musiał iść rano do sklepu 250 Metrów bo mama coś chciała. mini sp...
źródło: comment_1633329749GaLSIxEfPvSax0jnYbzisg.jpg
  • 5