Wpis z mikrobloga

@Neubert Sikorski który sam skorzystał z Zachodnich uczelni?
Wielki Polak, który zaczynał w Pisie a teraz jest ostoją wielkiej normalności w PO?

Fakt jest inteligentniejszy od Ziemkiewicza, ale nie sprawia to, że mamy zapominać co sam odwalał. Te nasze elyty to się dużo nie różnią. Takie same dupki jedni i drudzy.
@yahoomlody No to był w Pisie czy nie był?

Mówił jak to źle, że w Wojsku jest tyłu kapelanów?

Nie jestem narodowcem. Po prostu bawi mnie jak nagle wielki Radek jest taki super człowiek bo jedzie teraz że swoimi dawnymi kumplami.

Gdzie napisałem coś na korzyść Ziemkiewicza XD? Przecież napisałem że Radzio jest sprytniejszy.

Po prostu bawi mnie to, że nagle Radek Sikorski jest ostoją wielkiego PO. Taki sam dupek jadący po
@fillif No tak przecież na taśmach z Sowy to prawdziwy mąż stanu. Nie no w 2005 - 2007 to nie byli w kolacji z wariatami z LPR i samoobrony? Przeszedł dopiero jak się ogarnął gdzie wylądował czy jak się okazało, że rząd zmierza do końca?

Ja wiem, że Radek to inteligentny gość i stoi kilkanaście poziomów wyżej niż Ziemkiewicz, ale naprawdę facet też pokazał już co umie.

Nawet oststnio w wywiadzie w
@Neubert: Typiarka trochę źle to ujęła. Nie 100 tysięcy tylko 395 tysięcy, 100 tysięcy jest w dolarach. Podkreślam takie rzeczy odkąd większość #!$%@?ła o 2mld dla TVP, no nie, to nie jest 2mld dla TVP to jest 2mld rocznie przez 5 lat czyli 10mld dla TVP, chociaż i tak elektoratowi PiSu powinno się to przedstawiać w maszynach rolniczych lub materiałach budowlanych, albo podstawowych produktach spożywczych.
No tak przecież na taśmach z Sowy to prawdziwy mąż stanu.

@Darth_Gohan: Możesz rozwinąć co konkretnie masz na myśli? Znany jest fragment gdzie przewidział robienie laski przez pisowcow Amerykanom, co będzie złudne dla poczucia bezpieczeństwa Polski. No ale to raczej dobrze o nim świadczy niż źle.