Wpis z mikrobloga

Wczoraj cały dzień spędziłem w damskim towarzystwie i dziewczyny chyba zapomniały, że tam z nimi jestem, więc powiem wam, że #rozowepaski to #p0lka, dno i 1000 km mułu. Mam dla was złe wieści #normictwo jeśli myślicie, że jesteście 2, lub 3 to dodajcie jeszcze z 6, jeśliyślicie, że wasza różowa jest wam wierna, to lepiej zaopatrzcie się w to i uważajcie na niskie sufity i gdy przechodzicie przez drzwi, jeśli myślicie, że wasza różowa jest z wami szczera i nie obrabia wam dupy ze swoimi koleżankami wygadując i śmiejąc się z najwrażliwszych tematów... to ja #!$%@?, lepiej od razu się zastrzelcie.
Bez kitu po wczorajszym dniu mam ochotę #!$%@?ć na pustynie i tam dożyć reszty mojego życia jako pustelnik z dala od bab.
#takaprawda #przegryw #redpill #blackpill #zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow

J.....y - Wczoraj cały dzień spędziłem w damskim towarzystwie i dziewczyny chyba zapo...

źródło: comment_16332487118Zsab6OdSN97UnfAotAqR9.jpg

Pobierz
  • 116
@helios123:
1) wyśmiewanie sie z białego rycerzyka gdy do jakiejś typiarki PO ZERWANIU przyszedł pod pracę się oświadczyć.
2) wyśmiewanie rozmiarów i umiejętności swoich byłych (opowiadanie który miał stulejke).
3) opowiadanie o swoich ons i fwb.
4) opowiadanie o swoich zdradach (facet jednej zadzwonił do niej gdy ta była na randeczce z innym i zaczęła mu wciskać kity, że jest z koleżanką, a ten uwierzył i oczywiście wszystkie w śmiech i
J.....y - @helios123: 
1) wyśmiewanie sie z białego rycerzyka gdy do jakiejś typiark...

źródło: comment_1633249581HhBIQesQVd8SYYL4Yn0c7t.jpg

Pobierz
  • 56
@Jestembogaty baby to hipokrytki. Same nadziewają się na buzdygany a jak chłop (nie mówię że to dobre) nadzieje jakąś na swoją pyze to kwik i ryk "o bosz, o bosz jak ty mogłeś! Pszyjaciułki miały rację!" po czym wyprowadza się do swojego bolca. Przyłapiesz taką na zdradzie to powie że Twoja wina, a jak ona Ciebie przyłapie to też Twoja wina... Nie popieram, a wręcz potępiam zdradę z każdej strony, ale jeżeli
@Cky_: masakra to co się dzieje z nimi... ten naród nie ma przyszłości, bo kto będzie chciał rodziny z takimi zakładać? Oczywiście, jacyś frajerzy się znajdą, ale oni i tak są w mniejszości tak na prawdę, a rezultatem i tak będzie co raz niższy przyrost naturalny z pokolenia na pokolenie, aż w końcu kraj się wyludni i przejmą go narody, których mężczyźni są bardziej pewni swoich bab i tego, że dzieci
@Jestembogaty: Doświadczyłem czegoś podobnego ale w nie tak skrajnie formie. Skończyło się to tak, że w sumie zmieniłem pokój bo nie mogłem słuchać tego babskiego gadania.

Takie akcje dzieją się jak albo jesteś traktowany jak powietrze albo jesteś ultrasfriedzonowany bo generalnie kobiety dbają o reputacje zazwyczaj (udają, że są lepsze niż są w skrócie).

Chociaż zoomerskie dziewczyny, hmmm są raczej wyjątkowo okropne xD