Wpis z mikrobloga

Równo DWADZIEŚCIA LAT TEMU wyemitowano pierwszy odcinek serialu "Scrubs" znanego u nas dzięki nieoczywistemu tłumaczeniu jako "Hoży doktorzy". Dokładnie 2 października 2001 roku doktor John Dorian sprowadził na siebie gniew bogów psując jedne z drzwi w szpitalu "Świętego serca". I który to gniew nękał go przez 8 wspaniałych sezonów.

Jeżeli uznamy, że 9 sezon nigdy nie istniał, to świętujemy dzisiaj rocznicę najlepszego serialu komediowego XXI wieku. I jednego z najlepszych bez podziałów na kategorie.

#scrubs #seriale
Pobierz 2aVV - Równo DWADZIEŚCIA LAT TEMU wyemitowano pierwszy odcinek serialu "Scrubs" znane...
źródło: comment_1633166511c8xG665WkcgBs6PIM6yezP.jpg
  • 67
@Tatankajotanka: tak, dziwne wątki, fleszbeki i wgl kaszana. Ten sezon to odgrzewany kotlet i hańba dla tego serialu. Dlatego kanon internetowy go pomija XD chyba nawet na Wikipedii opisane jest jako „poza kanonem” xD
@Tatankajotanka: a tak w ramach rozszerzenia, jedyne co posiadam z lektorem to wszystkie odcinki świata według bundych XD
Mam jeszcze chłopaków z baraków z lektorem, wszystkie sezony

Takie seriale to jeden z powodów dla których w najbliższym czasie musze postawić w domu jakiś serwer z backupem, bo się boje co będzie jak mi się dysk spali xD
@WykopekNaPolEtatu: kurde, ja jej postać czuje jako „tak miało być”. Chociaż jak teraz się zastanawiam, to coś może w tym być, bo tylko z nią nie mam w pamięci jakiś scen które mi utkwiły w głowie. Przy kolejnym oglądaniu, przypominam sobie różne wątki, a jej to przeważnie czarna plama xD
@Mr_Swistak: Po prostu była nieśmieszna i cała jej kreacja sprowadzała się do krzykliwej, piszczącej blondyny. Moim zdaniem Zach tutaj nie przemyślał sprawy do końca. Można było tutaj wybrać zdecydowanie lepiej.

Znaczy ja powiem tak, bo nie chcę zupełnie tutaj mieszać jej z błotem. Sarah uczyła się aktorstwa w tym serialu i im była starsza oraz im serial był starszy, tym ona była lepsza. Mi utkwiły 2 dobre, ale smutne momenty z