Wpis z mikrobloga

@trejn: #!$%@? do czego to doszło, muszę przyznać racje Winnickiemu (aż się oślizgły z tego powodu poczułem). Cały ten cyrk w sejmie jest na rękę Łukaszence i Kaczyńskiemu i im dłużej będzie z tego powodu imba, tym więcej ludzi będzie cierpieć.

Czy Ci ludzie naprawdę tego nie wiedzą czy wolą o tym nie myśleć chcąc (nieudolnie) zbić na tym jakiś kapitał polityczny?
@prawiedobrze: @xDawidMx: co kogo obchodzi jakaś #!$%@? Białoruś i Łukaszenka? Typ jest zerem. Niech sobie napuszcza kobiety i mężczyzn. Dzieci jako niewinne czegokolwiek powinno się przyjąć.

To własnie wy gracie w jego grę. Dzieci nie są żadnym zagrożeniem, a wyrzucając je #!$%@? wie gdzie sami generujecie w kraju kocioł lol

Ja tu czegoś nie rozumiem XD Kogo obchodzą jakieś Białoruskie lamusy i co sobie będą myśleć.

Niech najlepiej przyślą milion
Niech najlepiej przyślą milion dzieci. Lepiej dla naszej demografii.


@oski94: Też jestem tego zdania. Zapraszamy z dokumentami do polskich placówek dyplomatycznych na całym świecie po wizę pracowniczą lub ewentualnie na przejście graniczne. Rąk do pracy trzeba nam sporo.

co kogo obchodzi jakaś #!$%@? Białoruś i Łukaszenka? Typ jest zerem. Niech sobie napuszcza kobiety i mężczyzn.

Co nas to obchodzi, że facet siłą wpycha ludzi do lasu i na bagna, na nieznany
nie chcesz ich w Polsce to niech ich deportuja samolotem ja #!$%@?, czy temat uchodzow musi wam odcinac wszystkie ludzkie uczucia?


@zapomnialemhaslo: Mam na dzieje że nie chodzisz na wybory xd

Gdzie ich chcesz chłopie odesłać samolotem jak cały myk polega na tym że nie mają dokumentów i nie wiadomo kim są? Zapakujesz ich w kartony i wyślesz do losowego państwa na pustyni, licząc że ich przyjmą i nie rozpocznie to