Wpis z mikrobloga

pieprzeni pracownicy biurowi którzy nie dość że siedzą przez 8 (powtarzam: osiem) godzin tylko w pracy to potem jeszcze w najlepsze korzystają z toalet, eh...


@Hypeman: jprdl typ napisał jakby siedzenie na dupie cały dzień boży to była taka super rzecz widać że fizyczny co mu się wydaje że klikanie w kąkuter to nie robota
@zastuj: możesz kiedyś wejść z obsraną dupą do biura. Aż będzie śmierdzieć na całe piętro kałem. Wtedy mówisz do szefa, że to jest strajk. Ty się tym podcierał nie będziesz. A koledzy z pracy, nie mają z tym problemu? Ja chodziłem kiedyś srać do prezesa jak u nas #!$%@?ło XDDD Mina prezia gdy wychodzę stamtąd, bezcenna. XD
@zastuj weź sobie poprowadź firmę i sam zobaczysz. Wszystkim się wydaje że to parę złotych, tamto parę złotych tylko a to się zbiera, jak masz dużo ludzi to przy efekcie skali takie pierdoły potrafią laska kwotę wygenerować.
Zresztą ludzie sami sobie taki los zgotowali, jeden wejdzie i rozłoży pół rolki na kiblu żeby jego szlachetne dupsko nie dotknęło deski, drugi rekin oszczędzania ukradnie rolkę, bo po co ma na chatę kupować jak
@vieniasn: ty jesteś jakiś odklejony czy co jest z tobą nie tak? Co ma jakość papieru do niepłacenia ludziom za prace?
Ja jestem zwykłym robolem, ale każdy kto pracuje z ludźmi w dużych grupach, wie jak wygląda poszanowanie do wspólnych dóbr. W ogóle się nie dziwię, że w takich kiblach jest szary papier.
ciekawe ile pieniędzy oszczędza zarządca budynku gdzie jest biuro mojej firmy dając nam w kiblach papier ścierny zamiast toaletowego


@zastuj: Sprzedaj i kup Velvet pięcio-warstwowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)