Wpis z mikrobloga

@goferek: Może coś się znajdzie, ale kiedy niedawno szukałem nie trafiłem na nic godnego uwagi.

Nie jestem przekonany z tym "losowo wybrany fotel". W poprzednim biurze, w którym pracowałem kupili nam super-hiper-fotele biurowe za 4.5k sztuka. Chybotliwy szajs, którego nie dało się doregulowac do mojego wzrostu. Wolę markusa.
@GaiusBaltar: ja pozbywając się starego fotela INS kupionego za 300 zł przymierzyłem się do Markusa i zwątpiłem, to jest naprawdę cholernie niewygodne. Przeszedłem się po sklepach i porównałem z nonejmowymi tanimi fotelami, i tamte były w przeważającej większości znacznie wygodniejsze. Nie mówię o jakości wykonania, tylko o samej wygodzie korzystania. A to czy fotel wytrzyma pół roku czy 5 lat to wiadomo, inna sprawa.
@BananowyKrol: najlepiej przejść się po sklepach
@goferek: Nie wiem ile masz wzrostu/wagi. Ja jestem wysoki i ciężki, więc jeśli fotel się chybotał po tym jak się na nim całkiem rozłożyłem, albo nie dawał podparcia na głowę, to był skreślany. Markus jako jedyny z marketowych i powszechnie dostępnych dawał poczucie stabilności i solidności.

Tani-noneme z Jyska mojej siostrze się po 2 latach używania rozleciał. Wyglądał podobnie jak Markus, ale nie wytrzymał osoby koło 50kg siadającej na nim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@goferek: każdy ma swoją dupe i kręgosłup, używałem wielu różnych marketowych foteli i zawsze się rozpadały po 2 latach max i bolały mnie plecy, Markus jest oczko wyżej w jakości i nic mnie nie boli. A siedzę na nim dziennie zdecydowanie za długo ;)
Mam taki i strasznie mnie irytuje brak regulacji oparć łokci, przez co nie mogę się wsunąć fotelem pod biurko. Poza tym jest bardzo okej