Wpis z mikrobloga

@MaxymMakxs: @Sune: wg https://simplywall.st/stocks/us/retail/nasdaq-wish/contextlogic#valuation to wish fair value to 27, imo 40 to fair. Gdzieś widziałem analize dochód per pracownik firmy - porównanie z amazonem, etsy itd. i wish przoduje. No, ale wiadomo - zestawienia różne można robić, więc średni wyznacznik, ale zawsze jakiś. Ja tam trzymam mimo prawie -70%, po prostu czekam. Niech pierwszy rzuci kamieniem co kupił na zajebistym dołku, a wish jest parę miechów po IPO. Jak
  • Odpowiedz
@evilonep: chciałbym zobaczyć nasze miny jak wyjedziesz tym autem z salonu które planujesz kupić z tych akcji, pewnie przyjdzie nam poczekać długo ale aż sobie utworze przypomnienie na telefonie za trzy lata
  • Odpowiedz
@Narmol: no stary, sam wiesz jak jest u hamburgerów. To nie jest moje all-in, bo to też ktoś pisał... Cena za akcje wish jest bardzo niska. Nie uśrednię po tej cenie, bo za dużo mam w to władowane, a kwota na inwestycje też jest ograniczona. Niemniej, w ten stock wierzę najbardziej. Ustaw przypomnienie, ale jesteś na mojej liście do wołania jak coś więcej na tym ugram :P
  • Odpowiedz