Wpis z mikrobloga

Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/6295555/powiazania-lubelskiej-prokuratury-z-ksiedzem-z-lecznej/

To czego się dowiedziałem jest skandalem. O co chodzi? Całkiem niedawno składałem do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez radnego, który chciał przekazać na Kościół Marii Magdaleny ponad 160 tysięcy złotych. Okazuje się, że sprawa jest jeszcze w postępowaniu sprawdzającym, ale ja już mam gwarancję, że dojedzie do umorzenia. Dlaczego? Otóż, szef lubelskiej prokuratury - Jarosław Warszawski jest bratem byłej radnej związanej z środowiskiem burmistrza - Katarzyny Warszawskiej. To jeszcze nic. Rodzice tego szanownego pana są w bliskich stosunkach z byłym księdzem proboszczem kościoła, na który miały być przeznaczone środki z publicznych pieniędzy. Są oni bowiem mieszkańcami Łęcznej.

#leczna #prawo #prokuratura #bekazpisu #polska #bekazkatoli #neuropa
  • 27
@Cukrzyk2000:

>Okazuje się, że sprawa jest jeszcze w postępowaniu sprawdzającym, ale ja już mam gwarancję, że dojedzie do umorzenia. Dlaczego? Otóż, szef lubelskiej prokuratury - Jarosław Warszawski jest bratem byłej radnej związanej z środowiskiem burmistrza - Katarzyny Warszawskiej. To jeszcze nic. Rodzice tego szanownego pana są w bliskich stosunkach z byłym księdzem proboszczem kościoła, na który miały być przeznaczone środki z publicznych pieniędzy. Są oni bowiem mieszkańcami Łęcznej.

Nic straconego Mirku.