Wpis z mikrobloga

@nekoenjoyer: nawet jak będzie, to trochę lipa w przypadku czarnego scenariusza gdy zgubisz kartę + telefon, bo jesteś pozbawiony szybkiej blokady karty w przypadku jej zgubienia. W przypadku niezablokowania nieuczciwy znalazca może spróbować kupić kilka czteropaków na Twój koszt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)|
Płatności telefonem mają zabezpieczenia (pin/wzór/faceid/biometria) przy transakcji więc tam jest to bezpieczniej rozwiązane w razie zgubienia urządzenia.
Więc pomijając kwestie techniczne, osobiście bym nie
@nekoenjoyer mi się tak zdarzało robić i działa, trzymam domyślna kartę pod casem, ale najczęściej ja z niego wyciągam do płatności odkąd mi kilka razy terminal nie chciał wykryć bez cudowania. I wiesz co? Okazało się to i tak całkiem wygodne, na pewno lepsze niż portfel. To zs zgubieniem telefonu to trochę point ale gubiąc telefon możliwe że portfel też zgubisz i wtedy najlepiej pożyczyć od pierwszej lepszej osoby i zadzwonić na
@aleocotuchodzi: Odnosząc się do twojego komentarza, ostatnio jeden gość zgubił combo całkowite tyle że miał akurat fart i trafił na mnie, na ławce leżała taka szaszetka skórzana a w środku portfel ze wszystkimi dokumentami klucze do samochodu i drugi komplet do domu, telefon. Skubaniec cały swój dobytek upchał do tej szaszetki