Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buliyo: No ja stop loss na 42600 albo jakiś fajny to w okolicach 30k czy gdzie tam możemy sięgnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam z utęsknieniem żeby znowu coś takiego trafić tylko marnuje przez to sporo niezrealizowanego hajsu xD Chociaż śmierdzi mi teraz znowu podjazdem w okolice 43-44
  • Odpowiedz
@inXe: ja SL 43350 gdyby wrócił do trójkąta. Miałem shorta z 52400 ale zamknąłem kliknięciem z dupy. Liczę, że już nie wróci. SPX -2%
Jaką masz pozycję?
P.S wczoraj miałem z 43300 ale zamknąłem nad ranem. I po całym dniu otworzyłem w tym samym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inXe: i co mordeczko - z chinczykiem jeszcze nikt w jego gre nie wygral na 100% co?
ale stawiam całemu wykopowi po faworku jak to się nie wybije w sufit :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@buliyo: Kilka razy wygrałem na 3000-5500% może tym razem też się uda xD @Adiif1: $95 ziomek ale nie bierz się za takie lewary i kwoty jak nie wiesz co się dzieje jeszcze, wiem co mówię, początki to same straty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą od czego zależy maksymalna kwota jaką mogę wejść na x100? Od tego ile mam hajsu w portfelu futures? Kiedyś mogłem max
  • Odpowiedz
@inXe: Powiem Ci, zupełnie szczerze że nie mam pojęcia - ja pykam pozycjami od 0,1 do 0,5 BTC na niskim lewarze (x10-x15) i mam margin zazwyczaj 1000-4000USD do zlecenia. Ale ustawiam stoplossa przy uruchamianiu zlecenia od razu wąskiego. Nie próbuję nawet większych bo nie binance nie podaje przed zleceniem jaka będzie likwidacja, a nie chcę się #!$%@?ć, że będzie miał likwidację przed moim SL. Binance ograniczał jakiś czas temu lewary, może
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
: @inXe: @buliyo: w jaki sposób właśnie wyliczanie likwidację bo to też mnie zastanawia, jeżeli gracie "szybko" bo są skoki jak wczoraj to macie już jakiś schemat rozpracowany? Czy wszystko na chybił trafił bo.likwidaxja przy x100 to chyba musi być bardzo mały margines błędu - skoku w dół?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adiif1: U mnie masz pozycje short czyli zarabiam jak kurs spada, likwidują jak kurs rośnie.

Gram na cross więc żeby mnie zlikwidowało musi mi cały portfel futures wyczyścić najpierw więc zamiast 1% (a tak naprawdę 0.5% przy dźwigni x100) mam tyle zapasu ile hajsu w portfelu i czas na reakcję. Jak wyliczyć likwidacje? Przykładowo dla bitka po 42k 1% to 420, jak otwierasz dźwignę x20 to musi spaść o 5% żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adiif1: U mnie masz pozycje short czyli zarabiam jak kurs spada, likwidują jak kurs rośnie.


Gram na cross więc żeby mnie zlikwidowało musi mi cały portfel futures wyczyścić najpierw więc zamiast 1% (a tak naprawdę 0.5% przy dźwigni x100) mam tyle zapasu ile hajsu w portfelu i czas na reakcję. Jak wyliczyć likwidacje? Przykładowo dla bitka po 42k 1% to 420, jak otwierasz dźwignę x20 to musi spaść o 5% żeby
  • Odpowiedz
@Adiif1: Ja gram tylko izolowany, ale wtedy nie otworzysz sobie dużo zleceń zapasowych bo blokuje Ci środki pod to jedno zlecenie. Cross jest na tyle niebezpieczny, że jak wszystko leci za btc to Ci może utopić depo jak trafisz w zły czas i nie masz sl dobrze ustawionych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adiif1: Ogólnie to tutaj możemy Ci wytłumaczyć jak co działa, ale nikt nie powie co masz zrobić bo to nie miejsce porad inwestycyjnych. Każdy tu kręci swoje dolce i bierze odpowiedzialność tylko za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zostaw sobie $10 w portfelu, otwieraj pozycje po kilka centów i staraj się nie stracić tej dychy, myśl o niej jak o $2000 :) jak zrobisz z tego z
  • Odpowiedz