Wpis z mikrobloga

  • 0
@Disscord93 pod warunkiem, że Ci tego nie każą jeść, wątróbkę uwielbiam, ale z flakami mam problem, matka wpychała na siłę aż do porzygu i teraz mimo, że mi ładnie pachnie jak ktoś je, to ja nie ruszę i #!$%@?. Lubię eksperymentować z jedzeniem, ale do tego się nie przekonam bo mam rysę na bani
  • Odpowiedz
@Bekovsky: podroby są zajebiście smaczne i nawet zdrowe, ale bardziej niż smaczne i zdrowe są trudne do przyrządzenia. Trzeba to dlugo i umiejętnie gotować, łatwo po drodze coś spierdzielić i wtedy są właściwie niejadalne, do tego odgrzewanie nie wchodzi w rachubę i trzeba jeść na świeżo po obróbce cieplnej. No ale jak mama zrobi wątrobkę to pół talerza potrafię opędzlować.
  • Odpowiedz
Większość twoich komentarzy jest na opak


@Rga79: Ale co sugerujesz? Na opak czego są te komentarze? Tego że ktoś lubi wątróbkę, a innym ludziom ona śmierdzi? Może #!$%@? łożyska po porodzie, też są zdrowe, bo mają dużo komórek macierzystych. Smak jest nieistotny. Ja np. nie jem też łożysk, więc zgodnie z twoją logiką łożyska = rigcz.
  • Odpowiedz
Tylko trzeba ceb


@GoodDzob: pierw wątróbkę się smaży a potem zdejmuje i na tym samym oleju i mnijszym gazie smaży cebulę jak się już troche podsmazy to można dorzucic wątróbkę zeby sie podgrzała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bekovsky: Jedna z kilku potraw, która niesmakowala, bo albo nasi starzy nie potrafili jej przyrządzić poprawnie, albo jest ok gdy zrobimy ja własnoręcznie.
  • Odpowiedz