Wpis z mikrobloga

@evilonep: jaka władza taki repertuar filmowy.

To jest tak absurdalne, że wydaje się niemożliwe.
Dwaj ministrowie średniej wielkości państwa oglądają jak facet #!$%@? krowę czy tam kozę.
  • Odpowiedz
Generalnie byla konferencja prasowa w sprawie uchodźców na Białorusi. Z tego co ukradkiem ogladalam to chcieli przedłużyć stan wyjątkowy w tym rejonie. Tłumaczyli to tak mniej wiecej ze nie wiadomo z kim mamy do czynienia i jako dowod pokazali zdjecia z telefonu ktoregos z przyjętego (czy martwego, czy jakis randomowa telefon leżał niedaleko nich) ktore przedstawiały jak jeden z nich na jednym zdjecia posuwa krowę a na drugim chyba jest z jakas
  • Odpowiedz
@evilonep: Bóg mi świadkiem, że kiedy widziałem pierwszy raz ten obrazek byłem przekonany, że to mem i ktoś podmienił obraz prezentacji na ten fejkowy. Ludzie proszę, powiedzieć to jest mem, to nie może być prawda, że dwoje ministrów podczas konferencji puszcza zoofilie i to ogląda, błagam powiedzieć, że to fejk.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@evilonep: ekq tym większa że "do łóżka" zagląda rozwodnik PiSowski. Zresztą to typowe u nich mieć rozwód i grzeszyć z inną. Takie katolickie obłudne standardy partyjne. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz