Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się god of war nie podoba? Mam na ps5 w PS Plus collection i już kilka razy usuwałem tą grę, aktualnie jestem na etapie wiedźmy i nie mogę, nie rozumiem dlaczego ludzie tak ja chwalą i uznają za top 1 tamtej generacji, dla mnie masakra, nic nadzwyczajnego, zabijasz sobie stworki i jedyny cel to dostać się na górę żeby rozrzucić prochy żony, nie rozumiem dlaczego jest taka mega, aż mi się coś w środku robi jak mam do gry wrócić a chciałbym na siłę ograć skoro tak chwalą
#ps5
  • 13
@Cingciangciong: cel historii (rozsypanie prochów) też mi się niezbyt podobał, ale narracja i całość historii bardzo fajna. Niestety gameplayowo niezbyt mi się podobał, strasznie powtarzalny, marne bossy, korytarz za korytarzem :(
@Cingciangciong: Powiem Ci że też fenomenu GoWa nie rozumiałam. Oczywiście gra jest dobra, nawet bardzo dobra - śliczna, dopracowana, 'soczysta', postaci też nie są złe. Jest sporo znajdziek, fajne prowadzenie narracji dot. Mitologii (mimir), questy poboczne (krasnoludy), ale... Też czegoś mi brakowało. Wciągała, ale nie tak jak niektóre inne gry. Nie umiem nawet określić co i dlaczego nie zagrało, jest to solidne 8/10, ale więcej bym nie dał, a niektórzy mówią
Fakt, że God of War zdobył najwięcej nagród "Gry roku" z 2018 deklasując nawet Red Dead Redemption 2 i Marvel's Spider-Man:
https://www.gameawards.net/2020/09/2018.html

Swoją drogą mnie RDR2 odrzuciło bardzo szybko.

Czy tylko mi się god of war nie podoba?


@Cingciangciong: Zdania zaczynające się od "czy tylko mi..." zazwyczaj mają odpowiedź przeczącą ;)

aż mi się coś w środku robi jak mam do gry wrócić a chciałbym na siłę ograć skoro tak chwalą