Wpis z mikrobloga

@KaenKania: musisz zdobyć runy tal i eth. Skoro jesteś na koszu to na pewno już Ci z któryś potworów te runy wypadły, więc powinieneś je mieć. A jeśli nie masz, to najlepiej kilka razy zrób Hrabinę w pierwszym akcie na normalu - ona zawsze wyrzuca po zabiciu runę, albo dwie czy trzy, a na normie powinna po chwili wyrzucić i tal i eth. Jak już będziesz miał te runy to na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@BlackWidower: polecam, bo Stealth to naprawdę jedno z lepszych słów runicznych, pomimo niskiego levelu.

@Mikser_wieczorny: nie ma żadnej lokacji, która lepiej rzuca laski, ale możesz użyć czegoś innego. Mianowicie w kostce Horadrimów możesz transmutować trzy nadkruszone kamienie (jakiekolwiek) i magiczny przedmiot, żeby otrzymać taki sam magiczny przedmiot z innymi właściwościami i losową ilością dziur na klejony. Te dziury są mało ważne, ale dzięki tej recepcie możesz zrobić laski z zajebistym
@Kaczorra: jak wyglada stosunek poziomu trudności do zdobywanego expa jak ustawie sobie player8 na zamkniętym serwerze? Bo zastanawiam się czy warto tak kombinować. I czy wtedy jest tez większa szansa na lepszy drop, czy po prostu wyrzuca więcej tego samego co zazwyczaj?
@Mikser_wieczorny: Ale skąd ty wziąłeś te drop rate'y, miras? :D @Kaczorra wspominał o Hrabinie, u której szanse na znalezienie run są zwielokrotnione na poziom kilkunastu-kilkudziesięciu procent, dodatkowo Hrabina za każdym razem upuszcza jąkąmś runę, więc faktycznie problem z Eth i Talem można rozwiązać na przełomie kilku runów (no chyba że się po złości nie pofarci - to ewentualnie ratować się Kostką Horadrimów).

Polecam ewentualnie to -> https://d2.maxroll.gg/d2-drop-calculator.

@poloyabolo: @Kaczorra: Hrabina na cmentarzu? Na 20 wejść nie rzuciła mi żadnej runy :)

Za to gra się zbugowała na tyle że minimapa pokazywałą poprzednie wejścia, a do tego czasem lokalizacja cmentarza była w tym samym miejscu (patrząc na starą minimapę), mimo że wszystko było gdzie indziej.

Edit. Hrabina z zapomnianej wieży :I
M.....y - @poloyabolo: @Kaczorra: Hrabina na cmentarzu? Na 20 wejść nie rzuciła mi ża...

źródło: comment_1632640482u6L9Oe5n4ssH4FdjzUczYV.jpg

Pobierz
@BlackWidower: na multi players 8 nie dziala nawet na zamknietej grze. Wiec jedynie na single. I ogolnie to nie wyobrazam sobie gry bez tej komendy, bo raz ze lvle szybciej wpadaja, dwa ze leci wiecej itemow, a trzy ze bez niej gra jest za latwa, przynajmniej na normalu. Na poczatek sprobuj ustawic players 4 i jak po pewnym czasie grania bedziesz czuł się pewnie to zwiekszaj liczbe graczy.
@Mikser_wieczorny: Hrabina rzuca runami aż miło. Pograłem dosłownie parę godzin i latam z Stealth, Lore, dwoma Spiritami. Mam już runki na Insight, tylko szukam 4 os polearm. Wypadło mi też Lem z kuźni, więc zaraz będzie Tretchery.
Ja pierdzielę, aż bym zagrał w tego starego diaboła.


@poloyabolo: Cena trochę powala, ale warto dla samych widoczków i porównania ze starą wersją. Sanktuarium Chaosu i mnie wgniotło. Ilość szczegółów jaką dodali w grafice jest niesamowita. Nie sądziłem, że można tyle wycisnąć z takiej starej gry.