Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jakiś dziadek spruł się do mnie na stacji, że po zatankowaniu auta nie przestawiłem go żeby zwolnić dystrybutor tylko poszedłem zapłacić. Od zawsze tak robię i tak samo robią znajomi, ogólnie poryłem się, bo pierwszy raz widzę żeby ktoś miał z tym problem. Jak wy robicie mirki?

po zatankowaniu auta na stacji

  • idziecie zapłacić i odjeżdżacie 92.3% (4233)
  • przestawiacie auto i idziecie zapłacić 7.7% (351)

Oddanych głosów: 4584

  • 207
@bylem_zielonko: wiem bo lalem 70l pb95 na leclercu za 3.6
jeszcze trzy tygodnie temu mialem z tego 25 w baku, ale debil "na chwile" wylaczyl gaz jak wracalismy z francji i ....
M54b30 wyjezdzajace z garazu podziemnego w ktorym jest stala temperatura kolo 15 stopni (najnizej bylo kolo 10 przy -20) lapie temperature 45 do przelaczenia do gazu w 30-40 sekund.
@blendzior666: Raz po odjechaniu od dystrybutora na bok na stacji BP przy płaceniu czekały mnie zjeby od sprzedawcy, że nie wolno odjeżdżać bo oni już dzwonią po policje, że kradnę paliwo ¯_(ツ)_/¯ Nie wiem czy to polityka stacji czy wymysł pracownika bo nie powtórzyłam manewru.
@blendzior666: Ja ostatnio miałem tez ciekawie. Zrobiłem tak jak Ty i jak odchodziłem płacić to podjechał motocyklista. Godzina 21, na stacji 8 dystrybutorów, oprócz mnie jeszcze jeden inny samochód. Wracam od kasy a facet na motocyklu wcisnął się miedzy mój samochód a dystrybutor i siedząc na motocyklu sobie tankuje. No niby mi nie przeszkadzał ale było 6 innych dystrybutorów wolnych. Zaparkował tak ze nie dałbym rady tylnich drzwi otworzyć.
@blendzior666: nie powinno się nawet tego robić. Obsługa pilnuje czy samochody nie odjeżdżają bez zapłaty, więc w ten sposób robisz zamieszanie i nie można łatwo stwierdzić co się dzieje przy dystrybutorze, obsługa wygląda przez okno lub przełącza kamery przez co wolniej obsługuje petentów przy kasie. A dla własnego bezpieczeństwa też bym tego nie robił. Podjeżdżasz, płacisz wracasz i odjeżdżasz - wszystko na tym samym nagraniu. A w innym razie już musisz
wiem bo lalem 70l pb95 na leclercu za 3.6

jeszcze trzy tygodnie temu mialem z tego 25 w baku, ale debil "na chwile" wylaczyl gaz jak wracalismy z francji i ....

M54b30 wyjezdzajace z garazu podziemnego w ktorym jest stala temperatura kolo 15 stopni (najnizej bylo kolo 10 przy -20) lapie temperature 45 do przelaczenia do gazu w 30-40 sekund.


@programista15cm: no to widziałeś jak w choooja lecą i za to