Wpis z mikrobloga

  • 0
Hejka Mirki i Mirabelki ze #szczecin
Razem z moim niebieskim paskiem i kitku szukamy mieszkania na wynajem, najlepiej 3 pokojowego. Mieszkania potrzebujemy od listopada, ale jakby trafiło się coś wcześniej to jesteśmy w stanie to ogarnąć. Nasz budżet to +/-2500 PLN.
Może ktoś z Was ma takie mieszkanie, a jeszcze nie wrzucił go na żadne olxy i szuka najemców, którzy będą dbać jak o swoje ()

Edit: zapomniałam dodać, że już dawno nie jesteśmy studentami i mamy stabilne prace ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ZlyPanRoman może nieczytelnie napisałam - w 2,5k chciałabym się zmieścić już z opłatami za media. I niestety, ale jest to dość średni budżet jak na 3 pokoje. Tylko jakie mam inne wyjście? Mieszkać pod mostem? Na kredyt mnie jeszcze nie stać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ixie
To jest właśnie najgorsze, że mimo tego, że rata prawdopodobnie tańsza, to na wkład własny nieraz bank sobie życzy 20% + koszty notarialne.
I teraz weź to odłóż przy 2,5k czynszu miesięcznie.
  • Odpowiedz
@mapache
Ja płacę aktualnie 1200 w tym wywóz śmieci za 44m2. Do tego dochodzą tylko media, ale to jest łącznie ~150zl miesięcznie xD
Ogrzewanie od prawie trzech lat włączane może łącznie na jakieś kilka dni. Mieszkanie nad sklepem i nienormalni sasiedzi, którzy #!$%@?ą tak, że jakbym włączał swoje to bym miał saunę xD
  • Odpowiedz