Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#p0lka #badoo #tinder #randki #blackpill

Chad lite here z dobrą radą dla Wykopczaninów i randkowania. Mam spoko zdjęcia na portalach randkowych. Koszula, marynarka, dobra fryzura, ciekawa lokalizacja, a do tego foty dobrze wykonane, a nie samojebki. Jestem właścicielem firmy, autoryzowany dystrybutor pewnych materiałów budowlanych na swój region Polski. Pieniędzy mi nie brakuje, mam mieszkanie, lepszy samochód, ale nie afiszuję się z niczym. W kontaktach z kobietami nigdy nie mówię, że mam firmę, a na spotkanie wybieram się transportem publiczny. Zawsze poznawałem kobiety na żywo, ale niedawno sięgnąłem po te tindery i wiecie co? Wszystko co można przeczytać na tych tagach o kobietach w Polsce, to prawda. Większość od razu pyta mnie czym się zajmuję, a ja zawsze kłamię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem w modnym lokalu przy barze, przysiada się jakaś laska czy jej mogę postawić drinka, no myślę spoko, pierwsze zdanie - czym się zajmujesz? Jestem mechanikiem, takie tam drobne naprawy robię w starych oplach - odpowiadam. Laska wstaje i się zabiera bez słowa. Inna tego typu sytuacja, mówię że układam kostkę brukową, dziewczyna zmieszana, pytam czy coś nie tak? Słyszę w odpowiedziami, że z frajerami nie gada. Na portalach randkowych jest to samo. Piszę z nimi używając poprawnej polszczyzny i przecinków, a tępe dzidy tylko obchodzi 'co ja w życiu robię', chociaż same mają jakieś gównoprace. Za każdym razem jak napiszę, że jestem 'robolem', to momentalnie znika zainteresowanie, ale jak powiesz 'prawnik, lekarz, architekt', łooooo panie, zaraz się gadka zaczyna kręcić :D Byłem w różnych krajach - Kanada, zachód Europy, Ukraina, Tajlandia i powiem szczerze, że serio nigdzie nie spotykałem się z tak chłodną kalkulacją jak obecnie wśród kobiet z Polski. Może czasy są inne, bo jestem singlem od kilku lat i jeszcze jakiś czas temu te instagramy, onlyfansy i inne portale dla stulejarzy nie były tak rozdmuchane, ale obecnie it's over dla chłopa.

Macie screena z teraz i pozdrawiam wszystkich Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614b33e96c22e7000a639835
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#p0lka #badoo #tinder #randki #blac...

źródło: comment_1632347730uWyjsRsPlV6AUZMXayUMCU.jpg

Pobierz
  • 78
Myślę, że to całe księżniczkowanie i wywyższanie się spowoduje, że mężczyźni przejdą na cyber-seks z robotami w dużej mierze


@swiety_spokoj: jeśli roboty będą odpowiednio dobre to myślę że przejdą i księżniczkowanie nie będzie istotne w wyborze.

Tinder daje iluzje wyboru wśród na prawdę dobrze usytuowanych osób, ale w życiu krąg znacznie się zawęża. Zreszta kobiety, w większości przypadków, wykonujące zawody na prawdę dobrze płatne doskonale zdają sobie sprawę, że znalezienie faceta
Myśle, ze ludzie nie potrafią usłyszeć szczerości i wyciągać z niej wniosków tak, żeby samemu czerpać korzyści z jakiejś sytuacji. Świat nie jest i nie będzie równy, płcie tez, nigdy tez nie były.


@nicnieslyszalam: jako kobieta łatwo jest tak mówić, bo kobiety znacznie częściej czerpią benefity ze związków i małżeństw. Chłopu nikt za obiad nie zapłaci. Dlatego powoli przestają chcieć się żenić i wiązać.

Kobietę może nawet zalać stado murzynów i
@swiety_spokoj: Np umiejąc się dostosować i startując do swojej ligi faktycznej, a nie czekać w przegrywie i wiecznym zgorzknieniu kilkadziesiąt lat na coś, co się nigdy nie wydarzy, bo nie ma takiej możliwości. Mezczyzni zawyżają swoją lige, chyba ze żyją w tak narcystycznym zakłamaniu.
Podrasowanie swoich statów i praca nad swoim wyglądem i zarobkami to już coś wymagającego wysiłku, wiec nie wiem czy doradzać, bo większość tu chciałaby po prostu dostać
@nicnieslyszalam: typowa #logikarozowychpaskow. Mężczyźni zarabiają statystycznie więcej, są bardziej wysportowani, bardziej inteligentni i zaradni życiowo, potrafią zrobić więcej rzeczy i są bardziej kompetentni.

To co proponujesz, to stawanie na rzęsach żeby zadowolić statystyczną p0lkę o statsach gorszych niż statystyczny Polak, bo się naoglądała 50 Twarzy Greja i ona czeka na księcia. Polki nie są w niczym lepsze, one po prostu mają cipę.
Ale się odpaliles XDD brak równowagi psychicznej jest dużo bardziej odrzucający niż wygląd nawet 1/10. Szoruj do psychiatry


@nicnieslyszalam: brak elementarnej wiedzy. Problemy psychiczne nie są problemem, jeśli:
- masz cipę
- jesteś czadem

Czad z problemami psychicznymi będzie nawet czasem ciekawszą opcją niż jakiś poukładany koleś. #!$%@? zawsze mieli powodzenie u k0biet. Z kolei #!$%@? amortyzuje w zasadzie wszystkie Twoje wady. Potęga spermiarzy jest niewyczerpana - KAŻDA tzipa zostanie zapłodniona
@swiety_spokoj: To może nie jesteście tacy lepsi jak wam się wydaje skoro jesteście odrzucani, a znajduja się lepsi do wybrania


@nicnieslyszalam: no tak wiadomo, przejaw narcyzmu u mężczyzn, bo nie może być z kobietami na równi z wyglądem lub zarobkami, tylko zawsze musi być ofiarą hipergami kobiet, oczywiście przejaw "passive aggressive" że hehe załóż swoją firmę przegrywie. Spoko, tylko później po co mi taka osoba, gdzie p0lki w większości po
@umtali: bardziej chodzi chyba o wybadania podejścia danej osoby do osób o - umownie - niższym statusie. To jest test tego, czy laska ma podstawowy szacunek do innych.
@Kismeth: czasami to faktycznie prawda, o ile mamy doczynienia z jakimś wyjątkowo słabym lekarzem lub prawnikiem. Ale to i tak nie ma znaczenia, bo kobieta w pierwszej kolejności myśli o prestiżu zawodu.
PodgnitaStara: Taki urok, faceta czeka dzisiaj standardowy zestaw pytan
- co robisz
- czym jezdzisz
- gdzie mieszkasz

Możesz być karłem co wygląda jak pół dupy zza krzaka, ale jezeli ktorakolwiek z tych odpowiedzi pasuje do ich instastory to jestes towarem do wzięcia. Ale jesli dobrze zarabiasz, tylko w "malo powaznej branzy" to też zapomnij, bo dostaniesz ghosta. Takze rada dla randkujacych w tych czasach: kłam, zmyślaj, oszukuj, ale dobrze się