Wpis z mikrobloga

Cześć Miruny, jako świeżo upieczony posiadać Przełącznika przychodzę na tag z zapytaniem - jest coś o czym powinienem wiedzieć na początek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnośnie samej konsolki trochę już wiem, bo wypożyczyłem ją od kumpla jakiś czas temu na 2 tygodnie i młóciłem do momentu aż uznałem, że sam sobie kupię.
Gdzie kupować najlepiej gierki? Dużo tracą na wartości? Jak z akcesoriami?

#nintendo #nintendoswitch
  • 11
@DonMatheo Zelda botw, Mario odysey, super smash Bros i Mario kart za 150/160 kup sobie na olx (ustaw alerty to w tych cenach wylapiesz) oraz splatoon 2 za 130. Wszystko sprzedaż za podobną cenę, może nawet wyzsza. To chyba taki core gier. No i alert na switch pro controller, ja swój za 140 wyrwałem na olx
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DonMatheo: zaznacz od razu, żeby nie wybudzala się po zmianie zasilania, mnie to denerwuje

Jeśli masz zamiar korzystać z dodatkowych kontrolerów poza tymi od Nintendo to włącz że pro controller działa po kablu

Gierki nie tracą na wartości i najlepiej szukać po grupkach, tam często są tańsze wersje pudelkowe
@wino16: @orczysty: ten pro controller faktycznie warto? Myślałem o 8bitdo żeby podłączyć z xboxa pada.


Jeśli zależy ci na oficjalnych bajerach jak celowanie żyroskopem + wibracje + NFC do figurek amiibo to tylko pro controller.
Jeśli masz na to wywalone to wszystkie inne opcje są spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DonMatheo: według mnie... Nie! Ja wciąż w domu korzystam z pada DS4 do gry dzięki adapterowi 8bitdo

Na USB masz wciąż od groma dobrych tańszych padów, masz też często dobrze działające pady na licencji jak mój dodatkowy od powera, zależy od preferencji
@DonMatheo: jak masz olbrzymie łapy to Pro Controller jest bardzo wygodny. Od wersji specjalnej Xenoblade Chronicles 2 tego pada poprawiono krzyżak, dzięki czemu do retro gierek czy indyków sprawdza się super. Także ja polecam, o ile dorwiesz na jakiejś promocji czy używkę w bdb. stanie w cenie poniżej 200 zł.
Drugi pad godny polecenia to 8BitDo Pro 2, bardziej przypomina hybrydę pada ze SNESa i Dualshocka ale też wygodny, ma przełącznik
@mirindo: @Zamaskowany_Kotek: @orczysty: @wino16: wczoraj po powrocie z pracy udało mi się tylko rozpakować i uruchomić konsolę, moją uwagę zwrócił jeden z joy conów, który z widocznym oporem wchodził w ekran i ciężej go z niego wyciągnąć, a z tej płytki do grania na jednym trzeba go wręcz wyszarpywać. Mogę liczyć, że to z czasem się jakoś wyrobi, czy autostrada do sklepu ze zgłaszaniem awarii? (