Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, podzielcie się pomysłami na co jeszcze można wydawać pieniądze.

Duże mieszkanie i samochód już kupione. Podróży po Europie nam wystarczy. SPA, restauracje, sport, kultura w miarę regularnie. Co jeszcze można robić?

Zarabiamy dużo, bardzo dużo. Zacząłem zastanawiać się po co nam kilka milionów na koncie.

Zainteresowałbym się amatorskim motosportem, ale w mojej okolicy nie ma toru.
Żagle są dla nas nudne.
Nurkowanie - żona zabrania.
Motocykle nie interesują mnie.

Obecnie na liście mamy jeden punkt:
- egzotyczne wyprawy w małych grupach.

Nie piszcie o oszczędzaniu i inwestowaniu bo to jest robione. Pytam o czysty konsumpcjonizm

#rozwojosobisty #zarabianie #oszczedzanie #pieniadze #inwestowanie #podroze #pracbaza #hobby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614a17c3fc6ad0000a56e580
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, podzielcie się pomysłami na ...
źródło: comment_1632293629dnBnPqXTfBRb4RCDmEeOMq.jpg
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: założył bym grono poczatkujacych spec- naukowe z ambitnych(nawet z gorszymi ocenami) z techników i studentów, tzw kółko naukowe o różnych specjalizacjach od chemii molekularnej, biotechnologie, medycyny molekularnej, rozwój mechaniki kwantowej, machinelearning sztucznej inteligencji, a patenty wszystkie jako udziałowiec, dużo jest mózgów ambitnych

Po 27latach bez używania mozgu zaczyna zanikać ambicja, wiem co mówię dej kierowniku 200zł na piwo.

Jak bym miał tyle kasy to bym se zrobił imprezę menelską Lincolnem