Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej.

Pytanie dotyczące ogólnie #zwiazki #rozowepaski #badoo #tinder #sympatia itp
Mam 26 lat, kilka miesięcy temu skończył się mój 7,5 letni związek. Ale ja nie o tym.
Przed obecna ex, miałem dziewczynę kilka miesięcy ale ciężko to nazwać związkiem jak mieliśmy po 17-18 lat.
W "dorosłym" życiu nie musiałem w sumie nikogo podrywać, korzystać z aplikacji randkowych itp
Trochę się nie mogę w tym odnaleźć. Jak to przy rozstaniach spadła mi samoocena, a że ciężko się samemu ocenić wstawiłem swoje zdjęcie na #photofeeler i na 35 głosów mam:
- smart 7.6
- trustworthy 7.8
- attractive 9.5

Myślę, że chyba mam jakieś szanse. Problemów jest kilka, przede wszystkim jestem dość nieśmiały co staram się zmienić oraz to, że w takim wieku aktualnie wynajmuję pokój w mieszkaniu wojewódzkim bo szkoda mi płacić 1,8-2k za mała kawalerkę gdzie aktualne w 3 osoby wynajmujemy 88m2 oraz moje średnie zarobki tj. 4-4,4k netto i 20 letni gruz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy dla dziewczyn to już od razu jestem #!$%@?ą "partią"? Jakby jakieś dziewczyny mogły się wypowiedzieć.
Ostatnie podrywy to jak miałem 17-18 lat więc nie ma o czym mówić a wtedy wystarczyło fajnie pogadać na jakiejś domówce czy koncercie za znajomymi a w takim wieku to już wszystko inaczej wygląda.

Z tego co słyszę, to dużo kobiet na takich portalach szuka właśnie jakiegoś bankomatu, oczekuje, że facet ma za wszystko płacić...powiedźcie różowe, że to tylko część kobiet, które psują opinie?

Chyba w końcu się odważę założyć konto na kilku aplikacjach i zobaczymy co z tego wyjdzie.

#randki #randkowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6149f824fc6ad0000a56e565
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania to dasz radę na luzie, ale mieszkanie w wspolokatorami troche ogranicza opcje do sexow xD. Tylko uważaj na atecjuszki i laski które chcą tylko darmowego żarcia. Pierwsza randka na kawkę lub piwko gdzieś i tyle. Co do nieśmiałości to pochodzisz na kilka randek i się wyrobisz i będziesz bardziej pewny siebie No i może wybieraj laski które lubią gadać to będzie łatwiej
@Reaamu : pewność siebie wystarcza w zupełności na młode kobiety poniżej 22 lat około. Potem te powyżej tego wieku są już nieco cwańsze i życia nauczone przez co sama pewność siebie nie wystarczy. problem w tym że mało który facet jest naprawdę pewny siebie do 22 roku życia.
MetalowaJulka: 100% szczerze nie skusilabym się na znajomość z 26-latkiem mieszkającym w wynajętym pokoju i praca za 4k na rękę. Nie ze względu na to, ze ktoś miałby mi sponsorowac życie, ale to oznacza nieogarnięcie i brak perspektyw na założenie rodziny. Plaga piotrusiow panów, którzy niczego nie potrafią i zarabiają mniej od kobiet, innych umiejętności tez brak. Takie zarobki oznaczają, ze ja jako kobieta musiałabym taką osobę wspierać finansowo, bo nie
FiligranowaBabcia: Metalowa Juleczko.

A jak kobieta zarabia mniej i jest w tej samej sytuacji to jest ok? XD

Pozatym nie wiemy jaka jest sytuacja op. Jeżeli rozstał się z kobita to może nie chce mieszkać sam itp

Jak ma 26lat to niedawno skończył studia, to wg Ciebie ile powinien zarabiać abyś go nie nazywała Piotrusiem Panem? 15k?

Garstka ludzi zarabia tyle. Gosciu nie zarabia super ale nie ma tragedii, fajnie by