Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do #rozowepaski
Co macie na myśli mówiąc "Mężczyzna niech prosi o pomoc" jak na picrelu? Pytam serio, bo ja raz jak poprosiłem koleżankę, żeby poszła ze mną do galerii handlowej, żeby mi pomóc w doborze ubrań, żeby lepiej wyglądać i znaleźć sobie dziewczynę to najpierw mnie zbywała, a potem rozgadała naszym wspólnym koleżankom, że ją o to poprosiłem, bo to takie śmieszne że dorosły facet chce zadbać o siebie i znaleźc sobie towarzyszkę życia...
Trochę mi smutno gdy ta osoba plusuje ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/60557435/odpowiedz-na-zalosna-kampanie-h-amp-m-depresja-nie/

Więc pytam raz jeszcze, w czym jesteście skłonne pomóc swoim kolegom? Czy tylko plusujecie te wpisy, bo czujecie się wtedy dobrze, a tak naprawdę każdego słabego radzącego sobie faceta macie głęboko w D?
Bo wiecie, ja wiele razy pomagałem zarówno kolegom jak i koleżankom choćby w takich sprawach jak naprawa telefonu czy telewizora. Szkoda tylko, ze gdy ja czegoś potrzebuję to kobiety nie poczuwają się do pomocy, a wręcz wyśmiewają mnie za to, że uwaga chciałem zwiększyć swoją atrakcyjność.
Facet który sobie nie radzi dla kobiety nie jest nawet człowiekiem.

#depresja #gorzkiezale #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6149d5befc6ad0000a56e53c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam pytanie do #rozowepaski
Co mac...
źródło: comment_1632293481XtlPhWf2IwNSEyq7Ey65Pt.jpg
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania jest mi bardzo przykro że nie spotkaliście na swojej drodze empatycznych osób, ale gadzi mózg występuje niezależnie od płci. Wracając do pytania, ja to odbieram tak że istnieje bardzo krzywdzący stereotyp że chłopak to ma być silny, samemu wszystko ogarniać i broń boże nie narzekać, a jeśli ma jakiś problem - czy ze sobą czy jakąś traumę - nie pokazywać tego po sobie bo to oznaka słabości. A reklama H&M promuje
@Patol0g: Bo fakt jest taki, że nie każdy cię musi lubić. Podejdziesz do pierwszej lepszej koleżanki z prośbą o pomoc, np. tak jak w przypadku OPa, żeby pomogła ci kupić ciuchy, i jej najzwyczajniej w świecie nie będzie się chciało z tobą spędzać czasu i łazić po sklepach.

Spróbuj zagadać do dziewczyny z twojej paczki, takiej znajomej z którą najczęściej się spotykacie na browara, czy coś. Osoby z bliższego grona bardziej
@chomiczek_123: Takie * trafiłem, ale zaraz napiszesz, że może mam słabość do toksycznych kobiet, albo ktoś mnie skrzywdził xD Wiem, że przez gardło ci nie przejdzie, że być może ewolucja ukształtowała was tak, byście dobierały partnerów mogących zapewnić wam bezpieczeństwo i hipergamia istnieje, tak jak mężczyzn pociągają kobiety zdolne do przedłużenia gatunku, ale wtedy to jest złe i nie bodypositive, i z tym się walczy, wy jesteście czyste. A wskaźnik samobójstw
Takie * trafiłem, ale zaraz napiszesz, że może mam słabość do toksycznych kobiet, albo ktoś mnie skrzywdził xD


@Patol0g: To są twoje słowa, nie moje. Ale fakt jest taki, że partnerów nikt nam, w dzisiejszych czasach, na siłę nie wciska, sami ich sobie wybieramy.

Wiem, że przez gardło ci nie przejdzie, że być może ewolucja ukształtowała was tak, byście dobierały partnerów mogących zapewnić wam bezpieczeństwo i hipergamia istnieje, tak jak mężczyzn
@Patol0g nie zesraj się typie. Właśnie w tych tagach o relacjach tak to wygląda, że zbiera się banda typów i udowadniają sobie, że kobiety są winne całemu ich nieszczęściu i tylko się pogrążają w tym. Jak dla mnie lepsze jest wiadro zimnej wody na łeb niż klepanie typa po tyłku i instalowanie mu nienawiści przez jedną głupią laskę która mu zrobiła przykrość
Ale co to ma do tematu pomocy drugiej osobie?


A jeśli twoja życiowa partnerka, w twoich chwilach słabości nie okazuje ci wsparcia, to nie ma co marnować życia na taką osobę. Sory że na taką trafiłeś, ale to nie jest wyznacznik, że wszystkie kobiety takie są.


@chomiczek_123: Skoro zaczęłaś temat to odpowiadam, ale widzę że zero sensownych argumentów więc nie widzę sensu dyskusji.
@Patol0g: Ale to ty zacząłeś ten temat.

Ale sam już się na tym nie raz przejechałem i niejeden związek rozpadł się gdy wyszło że słabość i wsparcie należą się tylko jednej płci


A poza tym to jakie mam mieć tutaj argumenty? Na taką laskę po prostu trafiłeś. Mój partner pokazuje przy mnie słabość i nic się nie dzieje. Żyjemy dalej. Wspieramy się i kochamy. Nie uważam, że ujmuje mu to męskości.