Wpis z mikrobloga

Uszanowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno nic nie wrzucałem więc dzisiaj dość ważne auto dla mnie - bryka rodziców.

Prawda taka, że po pierwsze ukrywałem fakt zwolnienia się z korpo i zatrudnienia się jako "myjkowy" w dużym studio detailingowym. Po drugie przez blisko rok utrzymywałem w tajemnicy fakt próby rozkręcania własnej nory detailingowej i jednoczesnego prze*ierdolenia całych oszczędności życia właściwie za szczeniacką pogoń za tym co mnie jara.

Dzisiaj dalej finansowo jestem w czarnej dupie, ale widzę światełko w tunelu. Wszystkie zarobione pieniądze wrzucam w rozwój firmy. W sierpniu zrobiłem poważne zakupy dzięki, którym moja praca stała się efektywniejsza. Oczywiście jak to zwykle bywa w momencie jak miałem pracować efektywniej to klienci się wycofali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co się odwlecze, to nie uciecze.

Narzędzia pracy i metody już mam. Następnym wydatkiem jest przemiany mojej nory w studio detailingowe - planuję zabudowanie mojej części hali - ścianka działowa z obniżeniem sufitu, montażem klimatyzacji i lepszego oświetlenia. Ostatni krok w drodze do własnego studia i życia tylko i wyłącznie z polerowania samochodów.

A co do Mokkusia - one step + opti seal + wosk + wnętrze. Dzięki nowym narzędziom 6,5h zamiast dwóch dni (ʘʘ)

Także Mireczki jak trzeba odświeżyć waszą byrczkę to zapraszam : )

#detailing #autodetailing #cardetailing #wypolerowany #wroclaw #samochody #wlasnafirma
Foxio - Uszanowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno nic nie wrzucałem więc dzisiaj dość ważne au...

źródło: comment_1632257503Hqud5dTSQwrpuTd6DrSXve.jpg

Pobierz
  • 20
@jason_bourne: zentool 21mm, pasty Optium (galonowe), maszyna 75mm stpa, komplet padów od LC no i padwasher. Do tego doszedł opti seal i wiem, że już żyć bez tego produktu się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°) - oszuanie tym produktem to magia.
@vlodek2532: Sam przez cały czas używałem padwashera własnej roboty ;) z tym, że moje konstrukcja była bardziej złożona niz piłeczki golfowe - wykorzystałem pompkę fontannowa, osobne wiadra na urobek i no risne. Ale było to wszystko strasznie nieporęczne.
@budus2: póki co niee. Muszę wydać auto, które jest w 100% suche. Póki mam mocno ograniczoną możliwością kontroli temperatury i wilgotności na hali co bezpośrednio wypływa na to jak będzie auto schło. Więc jak mam robić coś ujowo to wolę tego nie robić wcale.