Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tutaj @Saber9321
Nie pamiętam kiedy ostatni raz tutaj pisałem i jaki miałem lvl dużo też tutaj mi odrzucili bo kontrowersje i #!$%@?łem na p0lki XD
Obecnie lvl 19 i sprawa wygląda tak...
Przegrywania ciąg dalszy... Nie dostałem pracy przez to że mam padaczke to jest 1 po 2 nie mogę zrobić prawka muszę 5 lat odczekać i w ciągu tych pięciu lat nie mieć ani jednego ataku. 3. nerwica natręctw nie daje mi spokoju #!$%@? OCD 4. nie znalazłem duperki a strasznie mi się chce ruchać kochać całować przytulać gadać z cipeczką jakąś leżąc nago w łóżku dotykając się itd. 5. jak z robotą się nie udało to z kasą #!$%@? nwm kiedy kupię gpu do kompa. 6. nadal nie rzuciłem fajek 7. totalnie mi się nic nie chce do wszystkiego się zmuszam. 8. jestem już tak ulaną #!$%@?ą że jak dzisiaj przeszedłem 2 km bo musiałem to myślałem, że umrę. 9. nie wiem co dalej 10. generalnie #!$%@?. Z takich plusów to zaliczyłem już 4 divy i ostatni raz był mega przyjemny mimo że nigdy nie udało mi się ejakulować aka trysnąć.
#przegryw #nadprzegryw #gigaprzegryw #pracbaza #padaczka #depresja #asperger #borderline #ocd ##!$%@? #smutek #zalesie i trochę #chwalesie ale mimo tego nadal czuję się #prawiczek i #incel mocno. Pozdro bracia trzymajcie się jakoś mi też jest ciężko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61489faec54f69000a8f948f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 2