Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie jak młode dziewczyny ustawiają sobie na FB randki/Tinder/Badoo lokalizacje na "Warszawa" a później wychodzi że Wwa będzie grana dopiero od października. Ale już planuja jak tu podbic miasto zawczasu. Te wiejskie i małomiasteczkowe laski idąc na studia są już mentalnie na innym poziomie niż ich chłopaki robiący w magazynach, na budowach czy jako pomoc kamieniarza.
One już we wrześniu polują na bogatego syna w Panamerze, zawodnika KSW, a równolegle do tych dwóch trzecia opcje czyli ogarniętego młodzieńca przed 30 robiącego karierę w szklanej wieży.
Biedny Michał myśli, ze jego sarenka wróci ze stolicy i pójdzie do księgowości w pobliskiej mleczarni gdzie jego wujek załatwiłby prace, ale Marlenka nie myśli wracać.
Bo po co?
Do tej nieotynkowanej chaty z suporeksu, która kiedyś dostanie po starych, a na razie pięterko dla niej i misia?
I co będzie robić w weekendy?
Siedzieć w kuchni letniej przy Tatrze i Podwawelskiej z grilla i słuchać jak miso z kolegami planują jak dostaną umowę na stałe ściągać szrota z USA którego będą dwa lata składać u Ździcha w garażu?
Albo że Żaneta już drugiego bąbelka urodziła i z Markiem za 500 plus pojadą w przyszłe wakacje do Władysławowa?
Nie dla niej takie atrakcje.
Ona ma Instagrama i cały świat u stop.
Tyle opcji - znani fajterzy, syny deweloperów, a ostatecznie Konrad po dobrych studiach biegle znający dwa języki z perspektywami i 80 metrowym apartamencie na Wilanowie, dobra niech nawet będzie Białołęka, ale nie żadna Ostrołęka czy Suwałki!!!
Ja jestem Warszawianka od września roku w którym zdałam maturę !!!!

#tinder #badoo #facebookdating #warszawa #randki #przegryw
  • 83
  • Odpowiedz
@Kapitan_Leningrad: powiem tak, ja od urodzenia mieszkam w Warszawie i o ile uważam Suwalszczyznę za jeden z najładniejszych regionów Polski, to większość miast powiatowych, a na pewno Ostrołęka i Suwałki to po prostu wymieralnie dla starych ludzi.

Przecież od zawsze tak było, że kobiety poszukiwały lepszego standardu zycia, facetów nikt tam nie trzyma z rodzicami pracując na magazynie za 2,5k.
  • Odpowiedz
@Kapitan_Leningrad: Każda myśli, że to ona jest wyjątkowa! Każda myśli, że to ona złapie Chada za nogi! Każda myśli, że to ją właśnie Chad wybierze do stałego związku! I faktycznie, sporej ilości się to uda, ale jeszcze większa ilość tych młodych dziewczyn posłuży jako nawóz dla naszej stolicy i zostanie ciepłą kołderką Chada na zimowe wieczory. Po kilku latach ich karierą okaże się bycie biurwą i zarabianie 200 złotych ponad minimalną,
  • Odpowiedz
@Kapitan_Leningrad: ale ty myślisz, że każda taka znajdzie takiego oskarka? Dzianych gości jest sporo, ale w wiekszości są zajęci, albo mają brzydkie mordy, zakola i pomimo 15k miesiecznie nikt ich nie chce.

Wśród tych lasek jest olbrzymia konkurencja o takich gości z topki o których piszesz, dlatego oni zaliczają 20 takich studentek rocznie, nie wiążą się na stałe, albo wiążą sie z laskami 8-9/10, czyli z garstką najlepszych.

A te 5-7/10
  • Odpowiedz
@Kapitan_Leningrad: brawo dla dziewczyn. Wolałbym się zabić niż żyć jak przegrywy w tych zapyziałych wioskach.

I zamiast sami polepszyć swój byt to narzekacie na tych którzy to robią i próbujecie ciągnąć ich w dół. Co z wami jest nie tak
  • Odpowiedz
@Nostrian: @Pozytywny_gosc: nadal to lepszy los niż powrót to #!$%@? czy innego pcimia. Nie bez powodu mówi się, że dla kobiet 30 lat to wiek utylizacyjny. To już koniec dobrego życia na koszt miastowego pana. Pozostaje im wtedy samotność albo jeszcze gorszy los - czekający na nie Michał z harnasiem.
  • Odpowiedz