Wpis z mikrobloga

Kto z Was chciałby, żeby Wasze dziecko od cioci czy wujka a może tatusia, dostało taki lizaczek?
Na sama myśl robi mi sie slabo. A to można kupić na stoisku cukierniczym w #gdansk

Producent Nordpool Artlollipops. Żółtowski Wojciech. Olsztyn.

#bekazlewactwa #gender #lgbt #4konserwy #slodycze #dzieci #lewactwo #patologia
Sympatyczna_Kapibara - Kto z Was chciałby, żeby Wasze dziecko od cioci czy wujka a mo...

źródło: comment_1632138714Ut5oulhHEPLekcNcHu6LnC.jpg

Pobierz
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sympatyczna_Kapibara widziałem że się nie zawiodę xD

a tak swoją drogą o jakiego żyda Ci chodziło? Takiego którego nie można obrażać bo się "lewaki" obrazą, włodaż banków i kamienic czy ten którego nie można obrażać bo się "prawaki" obrażą, czarodziej-nekromanta? mam nadzieję że trafiłem w Twoje intuicje moralne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szczujesz ludzi na siebie, to ochydne
Głupio, że właściciel stoiska trzyma je z innymi słodyczami na widoku, ale to jego wina.


@Ekspert_od_niczego: Ale czemu głupio XD? Rozumiem gdyby te lizaki przedstawiały hardcorową scenę seksu, ale co takiego strasznego miałoby być w penisie i waginie? No bądźmy poważni.
@AustinMeaulnes Bo trzyma je razem z lizakami dla dzieci.

Rozumiem gdyby te lizaki przedstawiały hardcorową scenę seksu


Nie oszukujmy się, ssanie kutacza czy lizanie cipki ma jednoznaczne konotacje. Jedzenie takich lizaków ma udawać seks oralny. Nie mam nic do producenta, ale jednak wystawca po prostu głupio zrobił, mieszając wszystko razem.