Wpis z mikrobloga

@agnieszka-baum: gra strasznie kuleje jezeli chodzi o optymalizacje, wiec nawet przy 11700k pewnie bedzie problem grac na ultra xD mam 24 ram i mi zjadala ponad 16 gb na srednich. W przyszlym roku ma wyjsc 12 generacja intela i ma byc przelomowa, wiec bym poczekal na nia jak masz taka mozliwosc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix: nie widzę problemu z ramem - jak tyle potrzeboje to niech zużywa. W mieście oczywiście że nie mam i nigdy nie będę mieć w grach typu MMO gdzie w miastach są setki ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix: wow to nie New world. New world to nie wow. Jak NW ci się nie podoba, to idź graj w wowa na ultra detalach. Skończyłem z tobą rozmawiac
@Voltix: umiem obsługiwać painta, moge Ci wkleic przykładowy obszar NW i WOW obok siebie zebys sobie porównał jakość tekstur i ilosc detali bo widzę, ze masz z tym spore trudności
( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS jak na grafike malowana farbkami wow nie ma wybitnej optymalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) grafa na poziomie gry aaa to nie jest, blizej jej do fortnite dla dzieciakow
no tak jest w wowie przy 200. widze, ze na sile chcecie wybielac skopana optymalozacje xDDD

tacy ludzie jak wy to rak


@Voltix:
Dobra a teraz oficjalnie z przyjemnoscia Cie wyjasnie dzbanie, grafiki w WOW nawet nie ma co porownywac do NW ale to raczej kazdy o przecietnym wzroku dostrzeze, to ze Ty spedzasz tu cale dni i spierasz sie z kazdym na rozne tematy przy okazji wyzywajac od ameb to
źródło: comment_1632147203QdZHK3YptPScfORddYwAGX.jpg
@xEnzo: I nie ma ustawien na ss. Jest cos takiego jak powiadomienia na telefonie, uzywales kiedys telefonu? Tak, ty to masz jedynie hulajnoge, bys mogl ja wymienic na mozg.